Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon fáradékony vagyok....

Nagyon fáradékony vagyok. Hogyan lehetne ezen segíteni?

Figyelt kérdés
Nem kialvatlanságról van szó, hanem arról, hogy bármit csinálok, nagyon hamar elfáradok, pedig még 30 sem vagyok. Társul hozzá kedvetlenség, időnként levertség is.
2009. okt. 18. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne egy vérképet csináltatni. Abból kiderülhet pl. ha vashiányod van (annak is fáradékonyság az egyik tünete). De lehet, hogy egyszerűen ki vannak merülve a vitamin és ásványianyag-raktáraid, amiket fel kellene töltened.
2009. okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szedj magnéziumot :)
2009. okt. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mindenképpen fordulj orvoshoz mert valószínű hogy immunrendszer problémád van! Ott valoszínű hogy vitamint írnak neked de ha valamit sportolsz az sem hátrány!
2009. okt. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Depresszió, vagy bipoláris zavar is lehet. De akár egy egyszerű vashiány is. Vagy egy magas koleszterinszint is okozhat ilyet. Először mindenképp csináltass egy teljes vérképet!

Ha ott nem derül ki semmi, keress fel egy pszichológust! Nem ért túl sok stressz mostanában?

2009. okt. 19. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajnos depressziós vagyok, de remélem javulóban van a dolog, szedek rá gyógyszert is, ami nagyon sokat segít, élénkít.

De még így is úgy érzem, hogy az energiaszintem nagyon lent van, volna mit emelni rajta, csak nem is tudom, hogy kezdjem el. A tornát mindenképp beiktatom, csak sokszor arra sem érzek erőt magamban.

2009. okt. 19. 09:23
 6/7 A kérdező kommentje:
Huh, utánanéztem a bipolásri zavarnak, szerencsére tutira nem az a bajom, elég ijesztő... Csak depi, az is elég...
2009. okt. 19. 09:29
 7/7 anonim válasza:
vitamin hiány.... ez több, mint valószinű...velem is ez van.
2009. okt. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!