Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Én most akkor asztmás vagyok?

Én most akkor asztmás vagyok?

Figyelt kérdés

Kicsit megfáztam és multhéten péntek reggelre befúladtam, elmentem orvoshoz, és azt mondta asztmás tüneteim vannak, adott sprét, meg köhögéscsillapítót.Kb mostanra egy hét elteltével mondanám,hogy jól vagyok, de még néha köhögök, meg néha fáj a hátam, mellkasom.Ebben az a rossz hogy még soha nem volt ilyenem.Ez mistmár mindig így lesz? 26 éves nő vagyok.Nem dohányzom.

Válaszokat előre is köszönöm.


2009. okt. 17. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
á szerintem nem vagy asztmás.. szerintem ez csak a megfázástól van..el fog múlni.
2009. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt egy orvos sem mondaná meg ennyiből neten keresztül, nemhogy laikusok. Ha már a megfázásból kigyógyultál, menj vissza a dokihoz és megmondja, hogy mi lehet a baj, vagy van-e további teendőd.
2009. okt. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én asztmás vagyok. Ez csak átmeneti lehet,nekem sokkal brutálisabb az asztmám. A legdurvább rohamba majdnem megfulladtam.
2010. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!