Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Asztmás vagyok vagy csak meg...

Asztmás vagyok vagy csak meg vagyok fázva?

Figyelt kérdés
Mostanába olyan köhögő rohamok jönnek rám hogy majd megfulladok.főleg este ha hanyat fekszek.Nyírkos időbe szintúgy alig kapok levegőt ugy fulldoklok.3hete is ugyanez volt elmentem orvoshoz adott gyogyszert, elmult vagy 3-4 nap mulva meg ujra jelentkezett, és most folyamatosan.Főleg a párás levegőbe.
2010. okt. 12. 08:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Allergias vagy es a paras ido, ami kivaltja!


Kezdjel el egeszsegesen etkezni, es erosisd az immunrendszeredet, de Berescseppeket is fogyaszhatsz kozben.

Gyogynovenyek is segitseget nyujtanak, utifu-kakukkfu 1:1 aranyu kevereket fogyaszd.

Elkeszitese:

1 csesze hideg vizbe 1 szelet citromot teszel, adj hozza 1 t.k.barna csukrot, ezt felforralod, 4-5-or hagyod bugyogni, majd levenni a tuzrol es csak ekkor teszed bele

a pupozott t.k. teakevereket. 1 percig hagyod allni, s aztan fogyasztod el.

Naponta 4-5 or keszisd el igy a teat, es kortyonkent kell fogyasztani.

Jobbulast!

2010. okt. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!ki fogom probálni
2010. okt. 12. 12:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!