Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha a HOVA tablettát én szorong...

Ha a HOVA tablettát én szorongásra, kedv ingadozásra szeretném bevenni, akkor kb hány órakor vegyem be, h ne aludjak be az óráimon?

Figyelt kérdés

És, h tudjak tanulni?

Ha este veszem be akkor is seít a fent említett gondjaimon?


2009. okt. 16. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nappal ne vegyél be nyugtatót, mert álmosít. Éjszakára se nagyon, mert anélkül előbb-utóbb nem fogsz tudni elaludni és egyre erősebb kell. Nem gyógyszerrel kell megoldani, főleg gyerekkorban a problémáidat, hanem részben önfegyelemmel, részben sporttal, hobbival, sétával, társasággal, szerelemmel, tánccal,gyümölcsökkel, hasznos tevékenységgel, pl házimunka.
2009. okt. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szorongásra a legjobb az lenne, ha rendszeresen sportolnál, megtanulnál lazítani és lazítanál esténként.


Egyébként a citromfű tea segít a szorongás a feszültségek csökkentésében.

2009. okt. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ja, mert az orvos álltal felírt milgamma jobb lenne, nem?!

Én legalább természetes alapanyagú gyógyszerrel szeretnék javítani ezen. És hiába mondjátok, h menyjek társaságba, barátkozzk. Nem tudok, h mindig feszült, ideges vagyok. Így nem kellenék senkinek.

A szerelem témát meg hanyagoljuk...

2009. okt. 16. 10:59
 4/6 anonim válasza:
A citromfű teát én is javaslom, én is azt iszom reggel és délben. És segít,jó de én gyógyszereket is szedek. Muszáj volt.
2009. okt. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Milgamma nem gyógyszer, hanem vitamin. Úgy látom, te egy sündisznó vagy. Ezen nem segít a gyógyszer. Az idegesség okát kéne megszűntetni.
2009. okt. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tudom, de egyedül már nem megy.

És igen a milgamma gyógyszer, de a gyógyszertárban azt mondta az eladó, h a milgammához hozzá lehet szokni és mellékhatásai vannak. A Hova-ról, már nem mondott ilyenelet. pedig egy árban van a kettő.

De azért köszi, h nem hülye barmoztál le. Ez a sündisznó jobb:)

2009. okt. 17. 13:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!