Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha fáj a fejem akkor mindig...

Ha fáj a fejem akkor mindig csak a bal oldalt fáj. Valamint, ha éppen nem is fáj akkor is néha olyan toppának tünik az agyam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Az orvos csak fájdalomcsillapítót írt fel!
2009. okt. 13. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Front? Tegnap nekem is fájt a fejem bal oldalon.
2009. okt. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

migrénes fejfájás jellemzője, hogy féloldali.

Nekem pl. mindig ilyen van.

2009. okt. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy migrénes fejfájásról van szó? Mert mindig csak a bal oldalt fáj a fejem!!
2009. okt. 13. 14:48
 4/6 anonim ***** válasza:
menj el a fejfájásambulanciára, illetve előtte elmehetnél a stroke ambulanciára. engem ott vizsgáltak ki először, mármint az utóbbiba, és kizárták a szervi bajokat, utána mentem a fejfájáambulanciára, ahol kiderült, hogy összetett migrénem van, drága pénzen csodagyógyszereket szedtem, de semmi haszna. a migrénnel együtt kell élnem...
2009. okt. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A MIGRENES FEJFAJASRA JO EGY PAR CSEPP CITROMLET TENNI A KAVEBA.EZ TUTI GYOGYSZER!!!
2009. nov. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát, nekem csak a cataflam hat
2009. dec. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!