Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyakran érzek fáradságot sok...

Gyakran érzek fáradságot sok alvás ellenére is, valamint gyengék a végtajaim, a bal karom erőtlen és zsibbad, pedig nem fekszem el. A szívem ahogy dobban, úgy szúr a mellkasom? Mi lehet a problémám?

Figyelt kérdés

hányinger kiséretében, és ma pl ellilult a szám és a szemem alja is, gyakran vagyok melegvízben, párás helyen rosszúl, de csak ha már kiszálltam a fürdőből, ha lépcsőzőm akkor lihegek, pedig vékony vagyok és fiatal és nem cigizem.

gyakran remeg a kezem, lever a víz, elsápadok, gyanakodtak cukorra is, valaki szív problémára esküszik, de mikor nézik a kardiológián, akkor éppen jól vagyok, és akkor nem mutat semmi rosszat a műszer. Bár üzemorvosomtól hallottam előszpr h van egy kis szívzörejem. Unokahugomnak is most lett gondja szívével 23 évesen, mamámnak is van vele gondja.

A házidoki azt mondta biztos pszichésen van, hát én már nem tudom mit gondoljak, gyakrabban kéne nézni h tudjam.


2010. okt. 8. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet pánikbetegség is. Az életed amúgy rendben van, nem stresszelsz, elégedett vagy?
2010. okt. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne a csaladod betegseg tuneteit figyeld,hanem a Te szervezetre oszpontosits.


Nincs valami belso gyulladasod,rossz fogad?


Eletkorulmenyeid, etkezesi szokasod?


Ezeket kell megfigyelned,hogy egeszsegesen taplalkozol, meg van a szukseges vitamin, asvany beviteled napi szinten, s ha hianyos, akkor azon kell valtoztatni.


Nem vagy ideges tipus, nem toprengsz, gondolkozol tul sokat a problemaidon, s azt nem oldod meg?


Ezek is lehetnek kivalto okok, ugyhogy figyelj oda magadra es ha szukseges, akkor valtoztass az egeszseged erdekeben.

2010. okt. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

de, régen depressziós voltam, meg gyakran van hangulatingadozásom különösebb ok nélkül, és három, négy műszakokban dolgoztam eddig

és van a családban mégegy pánikbeteg depressziós unokatesóm

ami szervi betegség az a pco, de örökletes, csak rokonaimon a pajzsmirigynél jöttek ki a hormonproblémák

gyulladás arról nem tudok, nincs lázam, és a fogaim jók

viszont fogyok, pedig jó az étvágyam,. és hasmenésem sincs

2010. okt. 8. 09:14
 4/5 anonim ***** válasza:

A Te szived a Te testednek a motorja. Tehat az ember olyan, mint egy auto.

A kocsi a tested es Te vagy a sofor, de a tested karbantartoja is! Ertheto? Test-lelek!

Ne a csaladod fizikai betegseg tuneteivel foglalkozz, hanem a Te volt betegsegedet kellett volna meggyogyitanod, tehat a depresszio kivalto okat kellett volna megszuntetned,

de mivel csak maga a "depresszio" lett kezelve gyogyszerrel s igy a tunetek ugyan szuneteltek, de valojaban nem tettel annak erdekeben, hogy a lelki kivalto okot megvaltoztasd,

s ez a jelenlegi tunet, a sziv "uzenete" s arra vonatkozolag, hogy feltetlen valtoztatnod kell!

Te tudod, hogyan elsz es mik azok a lelki problemaid, amik idaig vezettek, tehat ezeket a kell a felszinre hozni, es leirni, s aztan egyenkent megvaltoztatni ezeket a rossz "tulajdonsagokat" vagy szokasokat.

A belso felelem, a felesleges duh kitores, az aggodas stb.

Amikor ezeket megvaltoztatod, es elered azt, hogy nyugodtan es kiegyensulyozottan eled meg a mindennapjaidat, ugy elfognak mulni a panaszaid.

Talalj egy olyan technikat, amikor pihenteted az elmedet, ellazitod a testedet, akar a jogaval is meglehet ismerkedned, ami segitene Neked,

de megegyszer kerlek, hogy nagyon fontos az, hogy ne foglalkozz a csalad betegsegevel, mert Neked szervileg semmi kozod hozzajuk, vagyon ritka az, amikor egy szervi betegseget orokol a gyermek, de Neked jelenleg nem a szerved a hibas, hanem a lelek az, ami kivaltja ezeket a panaszokat.

2010. okt. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi! De mikor tök nyugodt vagyok akkor is rám jönnek ezek a dolgok. Régebben sose voltak ilyen intenzív tünetek, akkor sem mikor volt okom idegeskedni. Biztos besokall a szervezet egy idő után. Amúgy dokik szokták kérdezni, hogy volt a családban pl szívbeteg, mert lehet örökölni a hajlamot.

És nekünk a mamám szívbeteg, anyunak szív izom gyulladása volt, maiatt fáradt volt és fogyott is és majdnem meghalt.

És a 23 éves unokatesómnak is ovltak gondjai, dem indigis erős egyéniség volt, és most lett szívbeteg.

Olyan betegségek jöttek ki rajta, ami eddig nem volt, pl allergia, gerincbántalom.

Hát igen a lélek kihat a testre és fordítva is.

régen szedtem gyógyszert, olyan 5 éve nyugtatókat, akkor voltam 19, de már 15 éves korom körül depressziós voltam elég keményen. Én már magamon is észrevettem, hogy baj van. Amúgy agyalapimirigy daganatom van, emiatt hormon és enzimzavar, (örökletes csak rokonaimnál a palyzsmirigy probléma merül fel, nálam a PCO)

nem tudom ezek mennyire befolyásolják a tüneteket.

2010. okt. 13. 00:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!