Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tudok tenni hogy ne...

Mit tudok tenni hogy ne legyen olyan mély a hangom? (bövebb infó lent)

Figyelt kérdés
elég mély a hangom,és engem ez zavar,nem is igen merek beszélni,mert szégyenlem :( van valami amivel lehet picit \\\'lágyosítani?\\\' állitolag nyers tojást megiszok,az használ de kiváncsi vagyok ti vélményetekre is,hátha más megoldás is lehetne,előre is köszi :) 17/F
2009. okt. 9. 17:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, hogy te vagy az évszázad aranytorkú basszusa, csak még nem fedeztek fel!

Az énektanárodnak mi a véleménye erről?

2009. okt. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, hogy a mély hang a férfiasság jele? A legtöbb nő a mély hangot imádja.. ha telefonban hallgatok egy férfi hangot és mély a tónusa sokkal jobban tetszik.


A barátomnak elég mély hangja van és nagyon imádom. A húgom barátja féltékeny is volt az én barátomra egyszer, mert hogy neki mélyebb hangja van, és húgomnak is köztudottan a mély hangú pasik jönnek be.


Ne szégyelld, légy büszke rá ;) :)

2009. okt. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, jó ötlet-e/segít-e a mit írok, valószínűleg oltári baromságnak hangzik, de nekem ez segített. Én úgy jártam, hogy mutálás után már nem tudtam kiénekelni egy oktávot sem, egyetlen magas hangot sem. Lány vagyok, de valamelyik lány is mutál. Ez nagyon zavart, mert imádok énekelni. Az alaphangom nem mély, inkább közepes. Már 6 éve nem volt meg a régi magas hangom, pedig otthon mindig énekeltem, hátha egyszer sikerül képeznem a hangomat. De 6 évig próbálkoztam sikertelenül. Az oldotta meg, amikor egyik koncerten megkértek minden lányt, hogy sikítson. Gondoltam, merész vállalkozás, de nagyon unszoltak, és ugyan nem tudtam sikítani először még, de 10.-re sikerült. Úgy meglepődtem, hogy visszajött a mutálás előtti magas hangom. :) Lehet, hogyha megpróbálnád te is egy nagyon jól hangszigetelt szobában, és gyakorolnád, akkor megmagasodna a hangod, és lehet, hogy ezt beszéd közben is tudnád szabályozni. Tudom, furcsán hangzik, meg fiú is vagy, de nekem tényleg ez javított. Ha nem jön be, akkor bocsi, mert egyébként nem értek hozzá. De ha nem javul meg, akkor megsúgom: nagyon sok lány bukik azokra a jó mélyhangú pasikra. ;) (20/L)
2009. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Szia.

Én lány vagyok és eléggé mély hangom van, de sose zavart. Sőt valaki azt mondta, hogy annyira jó hallgatni engem, mert olyan nyugtató a beszédhangom...:-)

Trükköt, praktikát én nem tudok mondani Neked, csak az önbizalmadat akarom kicsit erősíteni azzal, hogy szerintem is nagyon férfias a mély hang. A Páromnál mélyebb hangú embert még talán nem is nagyon hallottam és imádom a hangját!

22/L

2009. okt. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, nyugodtan beszélj szerintem, a legtöbb lánynak a mély hangú pasik jönnek be, ahogy láthatod a válaszokból is. :) Én pasi vagyok, de olyan a hangom, mint egy b*zinak, ez sokkal rosszabb szerintem. Mégsem érdekel, hogy mit gondolnak mások, mikor beszélek.
2009. okt. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Isteni a mély hang pasiknál, nekem elhiheted. Az én páromé is olyan, imádom a hagját..
2009. okt. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne szégyeld :)) örülj neki hogy mély a hangod!
2009. okt. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) 1.válaszoló: általánosban zene iskolába jártam,elég jó eredménnyel,de aztán mégis más pályát választottam^^ a hölgyeknek meg 1000 köszi,sokat segítettetek :) akkor elfogadom hangom,csak ez miatt nem is igen beszéltem,nem tudtam világnak kinyílni.. tényleg sokat segítetettek..még 1x köszi :P
2009. okt. 11. 09:49
 9/15 anonim válasza:
Ritka a szép mély hang. A bemondóktól kezdve az énekeseken át mindenki mély hangot szeretne. Nehogy már bocsánatot kérj miatta. Áldás ez nem átok!
2011. márc. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Akkor cserélhetnénk. Én sok lánynak sztem azért nem kellek, mert elég bu*is a hangom, és lehet erről előítéletek születnek bennük. Én meg mélyíteném legszívesebben a hangomat, de nem tudom lehet e... Pedig dohányzok is meg minden, de nem mélyül. Sztem legyél rá büszke, hogy mély a hangod!


20/F

2011. aug. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!