Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől vagyok gyenge meleg időben?

Mitől vagyok gyenge meleg időben?

Figyelt kérdés
Ahogy egyre melegebb lesz, egyre gyengébbnek érzem magam, nehezen veszem rá magam mindenre. Elegendő folyadékot iszom, 4-5 kg felesleg van csak rajtam és nincs semmilyen betegségem. Akkor miért vagyok ilyen állapotban? Mindig így volt, nem új probléma.
2013. ápr. 26. 18:28
 1/5 Salx Narval ***** válasza:
Nem kell ezzel különösebben foglalkozni, egy egészséges fiatal szervezetet is megviselhet a hirtelen felmelegedés. 1-2 nap és remélhetőleg megszokod, addig próbáld magad kímélni, tedd azt amit eddig, igyál sokat, ne egyél nehéz ételeket,ha gyengének érzed magad, kerüld a tűző napot. Nem tudsz mit csinálni, ha érzékeny vagy a melegre akkor lehetőség szerint fokozatosan terheld magad. Én is így vagyok a dologgal már 48 éve.:D Sajnos mi, ilyen nyafkának születtünk.:D A hideget bírod? Én nagyon.
2013. ápr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a hirtelen felmelegedésről van szó, folyamatosan gyenge vagyok, amíg meleg van. A hideget sem bírom, de az nem gyengít, csak nem bírom.
2013. ápr. 26. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Edzetlen vagy, attól.
2013. ápr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
Sajnos erre nem tudok mit mondani, azt hittem a hirtelen időjárás változásra vagy érzékeny, pontosabban a hirtelen jött melegre. Szerintem a nagy meleget senki sem szereti, pláne ha dolgozni kell, de az már gond ha ennyire legyengít.
2013. ápr. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy hónapja hó volt és fagy, most meg közel 30fok. Nem csoda, ha gyenge vagy, én is az vagyok, szédelgek is. Remélem hamar hozzászokik a szervezet.
2013. ápr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!