Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vki mondja meg könyörgöm...

Vki mondja meg könyörgöm meddig tart az aranyér? Tegnap jött

Figyelt kérdés
ki irdatlanul faj, nem viszket nem váladékos csak fáj de őrülten. Kúpot kenőcsöt használok. Ez a második napja és szörnyű, ami azért gond főleg mert van egy 1éves fiam és egyedül vagyok vele
2013. ápr. 26. 13:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
csak egy fokkal lenne jobb már minden ok lenne,nem vagy nagyon nehezen tudok bármit csinálni.de azért köszi.ezek szerint mindenkinek máskor múlik el...:(
2013. ápr. 26. 13:47
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer kijött, akkor többször is ki fog. Kb 1hét, míg nagyjából elmúlik. Spertit használhatsz, ha még szoptatsz.

Detralex is jó rá (ez gyógyszer) és egyél sok nagy dózisú C-vitamint az visszahúzza, ha már kint van. Ha külső aranyered van, akkor belső is tutira van. Én már túl vagyok (tavaly nyáron volt) a műtéten (külső-belsőn). Azóta lekopogom nem jött ki. Vehetnél útifűmaghéjat is. Napi egy pohár vízbe keverj bele egy evőkanálnyit. Ez székletrendező és egy picit puhábbá teszi szóval könnyebb lesz a kakilás. De semmiképp ne tartsd vissza az ingert, mert akkor csak még rosszabb lesz. Használj sikosítót kakiláshoz és az is segít

2013. ápr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez örök élmény sajna..Vigyázni kell. Ha ülő munkát végzel ,akkor időnként járj egyet. Ügyelj rá,hogy mindig legyen széklet.Időben használd a kenőcsöt,sokkal gyorsabban hat.
2013. ápr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen de szerintem válts át hemoridra.És vigyázz nagyon mert ha nem kezeled eljuthatsz műtéti állapotba is és az nem lesz kellemes.Egyik ismerősömet 3-szor már műtötték mert nem kezelte rendesen.
2013. ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen.remélem hamarosan javulni fog
2013. ápr. 26. 14:42
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem meg csak a Hemoclin gél jött be. figyelj a sok rost-os táplálkozásra is!
2013. ápr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!