Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Honnan tudom hogy aranyér e...

Honnan tudom hogy aranyér e vagy sem?

Figyelt kérdés
Napok óta nem voltam wc-n és ma meg véres volt a székletem. Honnan lehet tudni hogy aranyerem van e vagy valami más a baj??
2013. ápr. 2. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Aranyérnél nem a széklet véres, hanem a nehéz székletürítésnél távozhat egy pici vér is, de az a végbélnél van és ez általában csak a wc papíron látszik.

Keresd fel a háziorvosodat, aki majd elküld a szükséges vizsgálatokra, amitől kiderül, hogy mitől van.

Arra pedig ügyelj mindig, hogy lágy legyen a székleted, mert a székrekedés nagyon nagyban hozzájárul az aranyér kialakulásához vagy további aranyerek kialakulásához!

2013. ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a hemoclin gél nagyon jó repedésre és aranyérre is, próbáld ki és tényleg ügyelj a sok rostos táplálkozásra.
2013. ápr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!