Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Külső aranyér! Mit csináljak?...

Külső aranyér! Mit csináljak? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj sebészetre, amíg nem lesz belőle nagyobb baj
2013. febr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kérj rá a patikában krémet,ha pár napon belül nem múlik akkor doki.

Addig is sok folyadék, sok rostos étel, hogy laza legyen a székleted.

2013. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!


De az a fura, hogy mindig laza, lágy a székletem, nincs székrekedésem, sokat iszom, nem is fáj a kakilás sem. És most pl. hasmenésem volt, bekemtem körömvirággal a végbélnyílásom környékét, és akkor vettem észre egy ilyen kis bőrdarabkát.

2013. febr. 12. 19:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a széklettől lehet,hanem attól is hogy meghúztad,megemelted magad valamivel. Amíg nincs más krém, a körömvirágot is jó ha kenegeted rá.
2013. febr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaj okés, de nem tudom, olyan cikinek érzem ezzel dokihoz menni, de hát ha nem javul, bár nem fáj egyébként tehát semmi tünetem, csak ott ez a bőrdarab vagy mi.
2013. febr. 12. 19:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha bőrdarabra hasonlít inkább, akkor az nem aranyér, hanem szemölcs nem? Inkább mutasd meg orvosnak, ha nem hatnak a krémek. Én rectanal aidet használok, nekem az jó.
2013. febr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Reparon kenőcs is nagyon jó. Nem értem mi a ciki neked az aranyered megmutatásában? Az orvos , már mint a sebész sok ilyet látott már. Ez a szakterülete. Még lehet, hogy nem is arany ér, csak valami más, akkor meg pláne menj orvoshoz. Nehogy nagyobb baj legyen belőle.
2013. febr. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!