Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vki mondja meg könyörgöm...

Vki mondja meg könyörgöm meddig tart az aranyér? Tegnap jött

Figyelt kérdés
ki irdatlanul faj, nem viszket nem váladékos csak fáj de őrülten. Kúpot kenőcsöt használok. Ez a második napja és szörnyű, ami azért gond főleg mert van egy 1éves fiam és egyedül vagyok vele
2013. ápr. 26. 13:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát ez sok mindentől függ.Nekem mikor először volt 2 hétig tartott.Nem volt jó rá a krém.Másodjára mikor lett jobb krém egy hét.Aztán mikor utoljára kijött megtaláltam a tuti krémet rá.Egy éve nem jött ki és remélem nem is fog.Ülj kamillás ülőfürdőbe az sokat segít.Nagy WC után pedig MINDIG öblítsd le!
2013. ápr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kb. egy hét, mire kicsit jobb lesz...
2013. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire fáj, akkor ott már komoly bajok vannak, az is lehet, hogy már nem is aranyér gondod van. Szerintem mindenképp el kéne menned orvoshoz. Az aranyér nem múlik el egyik napról a másikra. Több év is kevés lehet, ha már olyan stádiumban vagy.
2013. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem is merek nagywc-zni mert megőrülök alaphelyzetben is nem még úgy.naponta többször törlőkendőzöm aztán kúp és krém.este kamillás vizben ültem.ez pokoli
2013. ápr. 26. 13:38
 5/16 anonim ***** válasza:
Pedig előtte vagy székrekedésednek kellett volna lennie most meg kellene mennie a hasadnak.Szerintem.Tudom,hogy nagyon fáj de WC-re muszáj menned,mert ha 2 hétig nem mész abból hatalmas baj lehet még!Milyen krémet kaptál?
2013. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
sosem volt még.kb 1 hete viszketett kb naponta 1x de nem gondoltam semmi rosszra csak megmosakodtam.aztán volt olyan is,hogy picit vérzett nagywc után törléskor.de semmi más most meg kinn van egy hosszúkás keskeny dudor és ha csak hozzáérek nagyon fáj.nem tudom meddig lesz ez így...
2013. ápr. 26. 13:41
 7/16 A kérdező kommentje:
Reparon kúp és kenőcs
2013. ápr. 26. 13:42
 8/16 anonim ***** válasza:
Na akkor hogy megnyugtassalak ezek után már bármikor előfordulhat,sajnos!Olyan mint a herpesz,ha egyszer kijön onnantól kezdve hajlamos leszel rá!
2013. ápr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Sperti is jó rá, meg a Hemorid.
2013. ápr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Na ez az ami nekem sem használt!Ezt adták először.Nekem a HEMORID jobb volt.Bár mentolos és elég fura érzés de ez legalább használt.

Ami végképp elmulasztotta az a RECTANAL AID volt.

2013. ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!