Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csak én érzem ma magam olyan...

Csak én érzem ma magam olyan furán?

Figyelt kérdés
Ma egész jó idő volt kint, de olyan furán, fáradtnak érzem magam, még a lábam is remeg kicsit, gyengének érzem magam, szerintem az idő miatt lehet, mert amúgy semmi bajom, és szokott ilyen lenni minden tavasszal, csak most kicsit jobban érzem, más nem vett észre ilyesmit magán? :)

2013. ápr. 8. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én eléggé frontérzékeny vagyok, de ma nem érzek semmit, talán tavaszi fáradtság, tölsd fel magad vitaminokkal és egyél méhpempőt.
2013. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben :) Igaz hogy nagyon kevés gyümölcsöt szoktam enni, de próbálok enni mindig ahogy tudok, gondolkodtam valami multivitaminon is, bár most vas tablettát kezdtem el szedni...
2013. ápr. 8. 16:06
 3/5 anonim válasza:
Én is totál káosz vagyok,ez nem az én napom :)
2013. ápr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is kb ilyen furán éreztem magam.
2013. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lantos Szilvia ***** válasza:
ÉN már negyedik napja érzem magam olyan furcsán, hogy kiakadtam rajta. Amúgy is pánikos vagyok, meg hipochonder, nekem a fejemben van olyan furcsa érzés,mintha az agyam zsiborogna, zsibbadna...félelmetes. Lehet, hogy ilyenkor a front miatt a keringése nem olyan az embernek, mint kellene. Én elkezdtem szedni az antioxid nevű tablettát, plusz még c-vitamin amennyit lehet. Én soha nem éreztem a frontokat és ez most nagyon kaka...
2013. ápr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!