Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem magam ennyire...

Miért érzem magam ennyire "élettelennek"?

Figyelt kérdés

Kb. 2-3 hete annyira "elgyötörtnek" érzem magamat, egyszerűen nem tudom hova tenni a dolgot, és nem tudom hogy hogyan szüntessem meg. Sokat vagyok fáradt, rosszkedvű, úgy érzem hogy nem vagyok fontos, folyton sajnálom magamat, és tipikusan az a "mi a francért kelek fel minden áldott reggel?" feelingem van. Sportolok rendszeresen, igyekszem egészségesen élni, alszok is eleget, jól tanulok, és az emberekkel sincsen problémám, és barátaim is vannak, igaz, hogy elég ritkán van csak lehetőségem találkozni velük. Volt már korábban is, hogy néha rosszul éreztem magam de az olyankor csak 2-3 napig tartott, de aztán mindig jó kedvem lett. most viszont nemigazán tudom hogy mit csináljak, vagy hogy kitől kérjek tanácsot, hogy megszüntessem ezt depresszió szerű dolgot... már kezd nagyon elég lenni belőle :/ léci ha tud valaki valamit tanácsolni, írjatok.

15/L


2013. márc. 4. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:
remelem mar elmult ez az erzesed :)
2014. ápr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!