Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvás zavarokkal küzdök. Ma...

Alvás zavarokkal küzdök. Ma sem aludtam semmit, már nem tudom mit csináljak ezért írok ide. A többit lentre írom?!

Figyelt kérdés
Este totál mind1 hánykor megyek aludni sosem tudok elaludni.Kb. 3 hete van ez így .Szünet volt suliba és én a szünet napjain minden nap úgy 5-6 körül mentem aludni.Aztán jött a suli megint és elkezdődtek a problémák..Lefekszek aludni éfélkor mondjuk aztán csak hanykolodok..Többnyire gondolkozom ' Hallotam hogy ez is nagy baj.Sírni is szoktam ilyenkor ,csak úgy rám tör a semmiből a sírás..nem hiszem hogy depressziós vagyok mivel tudok örülni sok dolognak.A suliba egyre rosszabb a koncentrácom , volt már olyan hogy kihívtak felelni de nem mentem mert olyan álmos voltam.Egyre jobban be kezd lassulni az elmém .. A szavakat nem találom , tudom mit akkarok mondani de bm azt mondom.Délután szokok elaludni ... 13 éves vagyok

2013. márc. 20. 04:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Délután próbálj meg nem aludni, így estére nagyon fáradt leszel, könnyebben megy majd az elalvás.
2013. márc. 20. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg azt hogy mondjuk 8-9 körül fekszel le. De lehet hogy ennek valami lelki oka van. Szüleiddel beszéltél már erről? Szerintem velük is megbeszélhetnéd a problémád, mert ez hosszú távon nem lesz jó.
2013. márc. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kellemetlen dolog. Beszélj a szüleiddel, este nyolckor feküdj le. Talán próbálj meg egy kicsit "natúr" életet élni. Kevesebb tv....net...stb... Ne pörögd túl magad.
2013. márc. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van egy bizonyos autogén tréning, amit magunkon is lehet alkalmazni. De ennek egy egyszerűbb módja, hogy lefekszel hanyat,csukott szemmel, és mélyen hosszan lélegzel be ki. És közben számolod. 5 számolásig belégzés ötig benntart, ötig ki, megint ötig vársz. Aztán előröl. A lényeg hogy figyeld a légzésed és arra koncentrálj. Nekem sikerült
2013. ápr. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem keress magadnak egy sportot, így estére elfáradsz és jobban tudsz majd aludni.
2013. ápr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsónak- birkozok;)

Amúgy köszöm mindenkinek , nincs már.semmi gond csak megzavartam a bioritmusom :))

2013. ápr. 19. 14:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!