Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A talpamon és a tenyeremen...

A talpamon és a tenyeremen mindig száraz a bőr, mi lehet az oka, és micsináljak vele?

Figyelt kérdés
Annyira száraz a talpamon, hogy már feszül, és reggelente emiatt fáj is a lábam. A kezem szerencsére nem fáj. Száraz bőrre való testápolóval szoktam kenegetni a talpamat és a tenyeremet is de pl sarokreszelőt nem használok, és pedikűrösnél se jártam még soha. Ugyanakkor az arcomon nagyon is zsíros a bőr, néha abból kenek át a tenyeremre. Mi lehet a száraz végtagok titka és mit lehetne tenni ellene?

2013. márc. 16. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs nagy titok, kenegetni kell, minden nap. Én is így vagyok vele.

A sarokreszelőt én sem szeretem,, inkébb finomabb smirglit használok, mert ha nem csinálom, akkor berepedezik a sarkam. Sarokpuhító kenőcsöt is használok.

2013. márc. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alacsony az immunitásod, a beleid sincsenek rendben, úgyhogy a sejtek sem tudnak elég táplálékhoz jutni.
2013. márc. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!