Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS SZerintetek mi lehet ez?

SOS SZerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Elmesélem a történetet, nekem fogalmam sincs mi okozza ezt, orvos se lát semmit, na szóval 19 éves lány vagyok egy éve voltam kórházba marta a gyomromat a sav...amit kizezeltek azóta nem is fájt még a gyomrom, viszont azóta a torkom érzem rossznak rekedt vagyok meg mintha a nyálkahártyám sérült lenne de nem ég csak nemtudom kellemetlen érzés egyfolytában érzem és 1év alatt egyre rsoszabb lett, na most orvos szzerint lehet reflux is. de akkor hol a gyomorégés? a savat se érzem feljönni semmi más tünetem nincs...viszont oké azóta érzem h ott voltam bent, de akkor az orromon is le akartak dugni valami szondát ami nem sikerült mert orrsövényferdülésem van, tehát számon veszek levegőt kiskorom óta eddig nem okozott gondot, de már arra is gondoltam hogy megsértették és mégjobban eldugult :D hát nemtom de reflux gyógyszert is szedek mégse múlik az érzés...szerintem ki lehet nagyon száradva, mi gondoltok mert már én nem nagyon tudok semmit és az orvosok se bár orromat meg akarom müttetni...

2013. márc. 15. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Reflux pedig,valószínűleg Candidával párosítva.
2013. márc. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de biztos ront rajta, hogy számon veszek levegőt...amúgy nem hiszem a candidát...mert az sok tünetet okoz nekem meg nincs semmi csak szar a torkom, de még begyulladva sincs...
2013. márc. 15. 16:46
 3/5 A kérdező kommentje:
A Candida bélben történő túlszaporodásnak tünete lehet például: hasmenés, székrekedés, gyomorégés, kellemetlen és fájdalmas haspuffadás, gázképződés, hasfájdalom.
2013. márc. 15. 16:53
 4/5 A kérdező kommentje:
jó lehet reflux de inkább idegi alapon...
2013. márc. 15. 17:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia

Érdekelne hogy mi lett a vége.?

2021. ápr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!