Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS Gátolt orrlégzés?

SOS Gátolt orrlégzés?

Figyelt kérdés
megnagyobodott orrmandula, és orrsövéynferdülés miatt számon veszem alevegőt. kivan száradva a torkom, és ingerli valami, ez miért van szerintetek,refluxot mondtak de szerintem nem az nincs gyomor panaszom.

2013. márc. 15. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
allergia, nehézfém
2013. márc. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nemhiszem, sztem az h kivan száradva
2013. márc. 16. 00:54
 3/6 anonim ***** válasza:
de akkor mitől szárad ki?
2013. márc. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
MItől????? le van irva édesem, orrsövényferdülés, megnagyoboddot orrmandula nézzél már utána, nem birok orromon levegőt venni csaka számon, vegyél már te is évekig basszus a szádon levegőt megnézném kiszáradna e a torkod!!!!
2013. márc. 16. 14:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves... miért nem mész el megműttetni?


Ingyen van... nekem is volt... többször. Nem gáz, ha kéred, nem kell altatni sem az orrmandulánál. De az egyáltalán nem egy egészséges és főleg nem hosszú távon megengedhető dolog, hogy a szádon veszel csak levegőt.

HA megfogadod, ha nem.... ez nem jó.



A szádon át légzés: nem erre való a szád. Kiszárad, mert megfáztál vag yvalamiért lepedékes és a lepedék rászárad. A száki mandula kevesebbet tud kiszűrni és ha kiszűri, bedagad, begennyesedik.

Menj el SZTKba.

2013. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem tavaly mutottek allamiban. El is rontottak. Meg össze is nott. Meg rosszabb. Most magán uton lesz lezeres. Errol tud vki valamit?
2014. márc. 15. 07:12

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!