Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sokszor fáradtnak érzem...

Sokszor fáradtnak érzem magam, nincs elég erőm a tanuláshoz sem, hogyan tudnék ezen segíteni? 20f

Figyelt kérdés

2013. febr. 4. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendesen eszel és pihensz eleget?
2013. febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vérszegény vagy. Érdemes lenne elmenned egy vérvételre. Nálam is így kezdődött.
2013. febr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Öhö válasza:
Sportolj és próbáld ki a harcosok étrendjét. Én is mindig fáradt voltam, nem tudtam figyelni inkább aludtam órákon és az orvosom javasolta hogy mozogjak. Azóta jobban tudok koncentrálni és az se mellékes, hogy feljött pár kiló izom :)
2013. febr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha több hónapja tart az állapot, háziorvosodhoz menj, kérj laborvizsgálatot, szervműködésvizsgálatot. Ha úgy veszed észre, hogy semmi olyat nem teszel, ami miatt lehetsz így, pl kevés sport, egészségtelen életvitel, és a társaidhoz képest is aránytalanul kimerült vagy, tényleg indokolt. Sokszor ilyenkor jönnek ki egyéb egészségügyi dolgok. De anyádéknak is mond ezt:)
2013. febr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!