Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáradtnak, gyengének érzem...

Fáradtnak, gyengének érzem magam. Mit igyak, egyek, hogy erőre kapjak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
C vitamint vegyél be :)
2012. aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy hétvégi léböjt kúrát, egyél sok gyümölcsöt és zöldséget, szedj Q10-et és ginzenget. Pihenj eleget.
2012. aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szökdécselj folyamatosan fél percig, aztán járj helyben fél percig. Ezt 2-3x ismételd meg, rögtön energikusabb leszel! (Nem vicc, tényleg!)


Egyébként meg C vitamin, főtt csirkehús, teljes kiőrlésű kenyér, de ehetsz akár 2-3 nektarint vagy egy kis szilvát is.


Én egyszer sima fehér kenyeret ettem vajkrémmel teljes kiőrlésű helyett (régóta csak azt eszem) és olyan szintű gyengeség lett rajtam úrrá utána, hogy legszívesebben csak feküdtem volna egész nap :/

2012. aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 poiu ***** válasza:

Akkora front van, hogy szinte lőnek. Mindenki bedilizett. Őrült módon vezetnek, anyáznak polgártársaink.

Ha ez nálad hosszan tartó állapot, elsőként a cukrodat kellene megnézetni. Ha rendben van, az inzlin jo-jó még akkor is okozhat fáradságot. Ha kihagyom a reggelit, több az energiám.

2012. aug. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 poiu ***** válasza:
* állapot: a fáradság, nem az anyázás.
2012. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz lúgosító kúrával.
2012. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!