Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális, hogy nagyon sokszor...

Normális, hogy nagyon sokszor 37.5 körüli a hőm?

Figyelt kérdés
Általában délután ennyi, tudom is, hogy változik napközben az ember hője, de csak 37.2-ig tartják normálisnak. Nekem sokszor 37.4 és 37.6 körül van, úgy hogy nem csinálok semmi olyat, ami emeli a hőt. (testmozgás, forró fürdő stb..) Számít ez vagy ne törődjek vele? Néha érzem is, hogy hőemelkedésem van, néha nem.
2013. febr. 4. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem normális, ha érzed is, főleg nem, menj el vérvètelre, sok féle dolog okozhatja. Pl. fertőzés, gyulladás, amit nem tud leküzdeni a szervezeted, stb..Sok olyan van, ami jó ideig csak minimális tüneteket produkál, egy vérvétel nem tart semeddig, inkább túlbuzgó legyél, mint hogy későn derüljön ki, valami betegséged van.
2013. febr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Csak nem vagyok valami nagy orvoshoz járós, de lehet megerőszakolom magam. Nem akarok olyannak tűnni, mint aki minden fölösleges dologgal orvoshoz megy, mert hallottam olyanokat, hogy állandó 37.0-37.2-es hővel valaki hónapok óta orvostól orvosig jár, már mindenhonnan küldözgetik el.

De ezek szerint jól gondolom és a 37.5 már nem normális. Néha lemegy 36.9-re, vagyis nem megy fel, de egy héten 2x-3x tuti 37.5.

2013. febr. 4. 16:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!