Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire szeretik a babák a...

Mennyire szeretik a babák a Balatont? Hogy bírják a hűvösebb vizet (mint a fürdővizük)? Mert ugye nenkünk is nehéz bemenni sokszor, ha 22-23 fok körüli.

Figyelt kérdés

Augusztusban lesz 8 hós a babám, és mennénk nyaralni a Balcsira. Szerintetek jó ötelet? Ha más is volt már így, mik a tapasztalatok? Ekkor már tudnak annyira ülni, hogy ilyenben ellegyen?

[link]

Köszi a válaszokat!


2010. febr. 1. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy nem a Balatonba, de az itthoni nagy medencébe bevittem a nyáron a kislányomat. Ilyesmi úszógumit vettem, ebben biztonságosan tud pancsolni, nem borul fel, nem csúszik ki belőle. A víz nem volt 26 fokosnál sosem melegebb, mert csak a nap fűti (100 hektós). Imádott fürdeni, naponta többször is megfürdött benne, néha ki se akart jönni. Inkább azzal lehet gond, hogy az erős napsütés miatt kell óvnod..augusztus elég rizikós ebből a szempontból. A legnagyobb melegben ne vidd ki, erős fényvédőkrém + sapka + világos póló...
2010. febr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Igen, nem szó szerint a Balcsira gondoltam, csak mi oda megyünk. Nem vagyunk valami nagy strandolók, mióta ennyire éget a nap (+a párom napalergiás). Tavaly is csak annyit voltam a balcsinál, hogy a lépcsőről a kezemmel megnéztem, milyen a vize (34 fokban) :o(

Így már hiányzik, és mivel a tengerhez még nem akarunk menni (ott sem szoktunk kint lenni egész nap a parton) ezért döntöttünk így.

A szállásunknak van külön strandja, így bármikor kiugorhatunk egyett csobbanni, még cuccokat sem kell vinni a partra, mert utána ha nem is napozunk, visszamegyünk a fák alá a szálláshoz :o) Így kora délután is mehetünk, meg késő délután is. A babám eddig utálja a téli sapiját, remélem addigra meg fogja szokni, hogy valami van a fején.... :o)

2010. febr. 1. 10:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi 6 hónapos korában nyaraltunk a Balcsin, és bevittük a kisfickót imádta. Beleülős úszógumival voltunk bent, nagyon tepert:)))
2010. febr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam pont 8 hónapos volt tavaly augusztusban amikor a Balcsin voltunk vele 1 hétig!Felejthetetlen volt!!Annyira imádta,csapkodta a vizet :) Egyáltalán nem zavarta,hogy kicsit hidegebb a víz.

Nekün pont ilyen úszógumink volt.Négyzet alakú és volt egy pici háttámlája (bár Ő inkább előre dőlt)-én annó a rossmannban vettem.

2010. febr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam utálta nagyon:(,sajna persze többször is megpróbáltuk bevinni,de ordított és sírt nagyon.10hónapos volt,akkor.Remélem idén már szeretni fgja,itthon imád fürdeni(17hós).A balcsi mellett lakunk így lemennénk vele töbször is,hát majd meglátjuk.Az biztos,hogy a hideg vizet nem szereti:D
2010. febr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!