Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit gondolnátok arról az...

Mit gondolnátok arról az emberről akinek tölcsérmellkasa van?

Figyelt kérdés
Engem nagyon zavar mert nem tetszik és holnap megyek fürdőbe haverokkal és kicsit bánt ez engem hogy mit fognak majd gondolni azok akik nem ismernek vagy nem ismerik ezt a betegséget.16 F
2012. dec. 22. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kell velük foglalkozni,a haverjaid meg gondlom tudják.

Igaz én nem tudok neked erről kívűlállóként nyilatkozni,mert két embernek is van az ismeretségi körömben.

Ne foglalkozz semmivel,Te sem másokat nézegetni mész oda,hanem azért hogy jól érezd magad, más is azért megy oda!

2012. dec. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez egy fejlődési variáció. Nekem nem jelent többet, mint a kék vagy barna szem. Viszont kondival nagyon sokat lehet rajta javítani, de csak komoly és rendszeres edzéssel. Szóval ha egy vékony nyurga gyengus izomzattal rendelkezel arról már inkább meg lenne a véleményem, mint a tölcsér mellkasodról.
2012. dec. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat és a kondizás már folyamatban van. :)
2012. dec. 22. 20:58
 4/7 A kérdező kommentje:
Mármint egy hónapja már járok.
2012. dec. 22. 20:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolnám róla, hogy tölcsérmellkasa van. Ennyi. A kancsalról meg azt gondolom, hogy kancsal, és a tulipánrül, hogy tulipán.
2012. dec. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na jó érezted magad?Nem szóltak semmit érte ugye?:)
2013. jan. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó volt! :D
2013. jan. 11. 21:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!