Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon rosszul érzem magam az...

Nagyon rosszul érzem magam az iskolában! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden nap stresszelek. Remegek, dobolok a lábammal, izzadok, és mindenkit kizárok a környezetemből. Ha valaki kérdez tőlem, vagy mond nekem valamit, általában ez a válaszom rá:"nem, nem , nem tudom!". Minden kérdésre, legyen az egy egyszerű önismereti kérdés az oszt. társaimtól(pl.:milyen zenéket szeretsz?), vagy egy bonyolultabb, pl.:tananyaggal kapcsolatban, mindenre úgy akarok választ adni, mintha az egy dolgozat lenne. Mindenről a doga jut az eszembe. Félek a szüleimnek megmondani. Így is van 2 jegy, amit a stressz miatt nem mertem megmondani. Szeretnék pszichológushoz járni, de szerintük nem kell , mert mindent meg tudunk beszélni otthon. De csak azért hiszik ezt, mert nem merem nekik elmondani a valós problémáimat. Félek , hogy veszekedés lenne miatta, vagy bármi. Kérlek titeket, segítsetek! Mit kellene tennem?

2012. dec. 16. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:
No szedd össze magadat és mond meg a szüleidnek, hogy gond van az idegeiddel, és szeretnéd, ha kezelnek. Vagy ha nem tudsz velük beszélni, akkor egy tanár egy iskola igazgató, majd ők tesznek lépéseket. kell lenni az iskolának is pszichológusa! Keresd fel
2012. dec. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!