Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Félre diagnosztizáltak az...

Félre diagnosztizáltak az orvosok?

Figyelt kérdés

Asentra antidepresszánst írtak fel. Sokszor fáj a hasam, az izmaim gyengék, nagyon sokszor könnyen megfázok, nagyon sokszor megbetegszem, a torkom száraz szinte mindig.

Nagyjából ezekre a tünetekre írtak fel antidepresszánst, pár osztályra elküldtek vizsgálatra, de úgy érzem nem vizsgáltak eléggé mert nincs semmi olyan tünetem, amire ezt a gyógyszert írják fel, nincsenek öngyilkossági gondolataim, nem rántgatózom stb...

Ráadásul sok rosszat olvastam az antidepressznásokról....

Beszedjem? Azt olvastam hogy sok embernél komoly mellékhatások vannak...


2012. dec. 16. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Már rég abba kellett volna hagynod.
2012. dec. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szedd be, keress megfelelő orvost, aki műszerrel megmér, amiből kiderül mi a bajod.


http://www.youtube.com/watch?v=GSUASkF24b4

2012. dec. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az antidepresszánsok mellékhatása maga a depresszió. Csak a gyógyszertárat és az orvost finanszírozod vele.


Depresszió esetén kezd orbáncfűtea-kúrával és Omega-3-mal, tőlünk kicsit nyugatabbra (de még Európában ;) ) német és brit orvosi egyetemeken tanítják ezeket.

Ezen kívül teljesskálás mikrotápanyagpótlás kell, fél év alatt teljesen meggyógyulsz, ez statisztikailag szinte biztos. Ha nem, akkor is csak kicsit tovább tart.


Írj privátban, szívesen segítek abban, hogy mit hogyan. :)

2012. dec. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!