Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az orvosok nem törődnek...

Az orvosok nem törődnek velem. Hova fordulhatnék?

Figyelt kérdés

13 éves korom óta (lassan 7 éve) van valami probléma a szívemmel. Csak 2szer küldtek el ezalatt kardiológiára,de onnan se küldtek tovább soha. EKG,vérvétel, és betudták annak,hogy stressz hatására dobog erősen,szaporán a szívem. Mellesleg néha úgy,hogy köhögök tőle.

Ehhez párosul az alacsony vérnyomás is,ami a szív-dologgal együtt biztos,hogy nem egészséges.

Illetve ide sorolnám,hogy intenzívebb mozgás (akár a busz után futás) hatására is rosszul leszek,eszeveszetten,már-már rendellenesen gyorsan ver a szívem,szédülök,hányingerem van.

Gyakran megszédülök,"elzöldül"minden mikor felállok,ilyenkor le kell hajolnom,hogy a fejembe menjen egy kis vér.

És végül ami vércukorszint-problémára ad okot gyanakodni,az az,hogyha kicsit rendszertelenül eszem,vagy a nap folyamán valami miatt később eszek először,hányingerem van,szédülök....

Az orvosok meg tojnak rám.


2012. jan. 19. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Igyál kávét és egyél igyál rendszeresen.

Mozogj is

2012. jan. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fordulhatsz például másik orvoshoz. Alacsony vérnyomás miatti gondjaimra nekem is az az általános válasz, ez a hosszú élet titka, vagy annyi, hogy: Na maga sem fog gutaütést kapni!

Az a véleményem, nem szabad belenyugodni. Talán próbálkozz úgy, hogy egyszerre csak az egyik gondoddal keress fel dokit, és ha normálisan reagál akkor hozakodj elő a többivel.

Vércukorszint mérés már otthon is megoldható, kész ténnyel állíts oda.

Sajnálom, hogy konkrétabb segítséggel nem tudok szolgálni.

2012. jan. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt, de nekem szívinfarktusom is volt 24 évesen. Velem sem foglalkoztak túlzottan, de nem is érdekelt.

Nem lehet hogy szorongásra hajlamos vagy?

Egyébként magánorvoshoz az egyetlen lehetőség.

2012. jan. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kérnék a kardiológián egy beutalót szív ultrahang vizsgálatra. Nekem ez a "köhögök tőle" megjegyzésed nem tetszik. Ragaszkodni kell a vizsgálathoz, kell rá várni kb 1 hónapot is. Nekem sem tudták megállapítani EKG-val, hogy mi a bajom, csak ezzel a szív ultrahanggal. Második körben gondolnék az alacsony vérnyomás rendezésére. Csak akkor emeld a vérnyomásod, ha biztos nincs szívbetegség a háttérben. Addig segítsd a szíved munkáját szőlőcukorral, mézzel, többszöri étkezéssel. Próbálj meg napi 3x1 Panangint beszedni. Patikában lehet kapni, ez a szív vitaminja.
2012. jan. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!