Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom lehet? Nagyon meg...

Mi bajom lehet? Nagyon meg vagyok ijedve!

Figyelt kérdés
Szóval náthás voltam az elmúlt sikerült kikúrálnom magam.Ma meg arra ébredtem hogy fáj ha köhögök meg ha nagyobb levegőt veszek de nem a mellkasomba hanem a torkomba plusz még a fejem is fáj,Mi bajom lehet?Nem vagyok berekedve meg semmi...22/N
2012. nov. 25. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugi. Valószínűleg torokgyulladás.

Forró mézes tea, c-vitamin (jó sok!), hagyma segít.

2012. nov. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
38%
Ez lehet az eredménye annak hogy nem ment orvoshoz, inkább magát kúrálta de csak a tünetei enyhülhettek ezzel és azt hittem már meggyógyult hol ott a betegsége talán kicsivel gyógyultabb állapotban de még fenn állt és most kiújult mivel nem volt rendesen kikezelve, de szövődmény is lehet. Nyugodjon meg ha nem lázas akkor nem lehet nagy dolog, mennyen el a háziorvosához ő majd eldönti mi a teendő a továbbiakban, de akár egy fül-orr gégészeti vizsgálat sem ártana ha már felső légúti problémája van.
2012. nov. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!