Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Véres ürülék? SOS

Véres ürülék? SOS

Figyelt kérdés

Ma voltam kakilni és a wc papír véres volt picit, ilyen pottyokben. Mondom na ne már..megnézem mi van,erre látom, hogy a kakimis véres.. Nagyon félek :[

Mitől lehet ez? Nem élek nemi életet, se semmi ilyesmi. Egyszer viszketett a fenekem az ANTSZ vagy mi az, oda kaki mintát küldtünk be, minden rendben volt. Ez egy hónapocskája volt kb..

Mostanában,picit megy a hasam, mert diétáznom kell, hogy a nőgyógyászati bajomból-hüvelygyulladás- meg gyógyuljak.Meg volt hogy néha elég keményet is kakiltam. Lehet felsértette? Már cikinek tartom anyámnak mindig mondani hogy minden bajom van. Most itthon sincs. Veletek volt már ilyen?



2012. nov. 21. 17:07
 1/4 anonim válasza:

aranyered van.

és székrekedésed.

2012. nov. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

fáj is a végbélnyílásom.

milyen kenőcs vagymi, jó rá amihez nem kell recept?

2012. nov. 21. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor a Hemoclin gél segít. már 2 nap alatt érezhetően jobb. és van egy különleges feje, ami segíti a használatot.
2012. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne orvoshoz menni, mert mégis csak ő tud biztosat mondani.
2012. nov. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!