Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van ez az elviselhetetle...

Mitől van ez az elviselhetetlen gyomorfájdalom?

Figyelt kérdés

Először a terhesség alatt jelentkezett,amikor a cukorterheléses vizsgálaton meg kellett inni azt a 3dl tömény cukros lötyit:(:(


Hirtelen kezdődik, és nagyon erős gyomorgyörcs, eszméletlen,hogy menniyre tud fájni...

1 ónapja szültem, azóta is többször előjött, és anniyra kiüt,hogy szinte mozdulni sem bírok. Elkezdődik az a rettenetes görcs, teljesen beleizzadok, tart 4-5 percig,amjd tompa fáldalom negyedóráig nagyjából, és újra jön a görcs:(:( Van hogy csak 40 percig fáj,de van hogy egész éjszaka szenvedek. Ha sikerül hányni akkor jobb:(:(:


Holnap megyek háziorvoshoz.

Egyelőre úgy néz ki,hogy a tej, tejföl és az alma a ludas...


Valaha el fog ez múlni,vagy a fenti ételeket már soha nem ehetem??


Volt valakinek hasonló, milyen vizsgálatokra számíthatok??


2012. okt. 3. 15:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Szülés (terhesség) után megeshet, hogy epeköves lesz valaki, de okozhat a sok gyomorsav is hasonló panaszokat. Ha netán vannak savas panaszaid, akkor elképzelhető egy reflux is akár. Szerintem mindenképpen menj el a háziorvoshoz, kellene egy hasi UH. és egy labor.
2012. okt. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!