Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Huzattól fülgyulladást kaptam....

Huzattól fülgyulladást kaptam. Hány napig tart ez a majdnem elviselhetetlen fájdalom?

Figyelt kérdés
Nem igazán csillapítja semmi még a cataflam sem.
2012. júl. 18. 21:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
41%
Házi szer, nálam nagyon jól bevált fülgyulladás ellen. Igaz büdös leszel tőle. Szóval: reszelj le vöröshagymát és a levéből csepegtess a fájó fülbe. Nagyim csinálta, mikor gyerek voltam, azóta is használom, mert elég gyakran huzatot kap a fülem. Másik jó módszer: száraz serpenyőben melegíts sót, tedd egy párnahuzatba, kösd össze. Ezt tett a fájós füledre. A meleg is segít, hogy a gyulladás gyorsabban visszahúzódjon :) Jobbulást!
2012. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszi.Melegítgetni melegítgetem, de másnak is ilyen borzalmasan fáj?Soha nem volt még begyulladva fülem de ez borzalom...
2012. júl. 18. 22:21
 3/26 anonim ***** válasza:
Bizony nem kellemes: fáj, zúg, kattog. Nekem általában 3-4 nap, míg elmúlik.
2012. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
mintha késsel szurkálnák...ááááá
2012. júl. 18. 22:34
 5/26 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha ennyire fáj, érdemes lenne holnap visszamenni a fülészetre. Ilyen esetben jó, ha ők nyitják fel: pici szúrás, meg sem érzed, Viszont tényleg gyorsan kitisztul.
2012. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Kedden voltam írt cseppet meg cataflamot holnap kell visszamennem,bár szúrná!Már be is dugult rágni sem tudok normálisan.Köszi a válaszaidat!:)
2012. júl. 18. 22:37
 7/26 anonim ***** válasza:
24%

Kár, hogy maga a huzat nem okoz semmit, lévén légáramlás, azaz szél. A "huzat" nem egy betegség.


Valami gond amúgy is lett volna a füleddel, nem a huzat okozta, maximum felgyorsította. Ha gyenge az immunrendszered, a hűvösebb levegőtől lehűlő fültájékban jobban szaporodhatnak a bacik és vírusok.

2012. júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Kár,hogy fájt a fülem.Kár, hogy a hűvösebb levegő a 40 fok volt akkor a héten.Kár,üdv.

Varjú Koma

2012. júl. 28. 22:30
 9/26 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint kár, hogy a fül-orr gégész főorvos is hülyeséget beszél szerinted? Mert ő is azt mondta a huzattól gyulladt be!De te biztosan nagggyon naggyon okos lehetsz!Kár!
2012. júl. 28. 22:33
 10/26 anonim ***** válasza:
52%

Madár létedre elhiszed, hogy a meleg levegő molekuláinak áramlása gyulladást okoz a füled belsejében, ahova elc se ér. Igazi fizikus-hozzáállás.


[link]

[link]


Tanulmányozd, a huzat nálunk legendás gonosztevő.

2012. júl. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!