Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy bírjam ki az iskolát?

Hogy bírjam ki az iskolát?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és a 10. osztályt járom másodszorra. Mivel tavaly egyrészt az osztálytársaimmal nem volt jó kapcsolatom meg nem is tanultam jól, elég sok tantárgyból megbuktam és úgy döntöttem, hogy nem próbálok tovább jutni 11-be hanem évet ismétlek. Most viszont próbálok tanulni, meg minden, de már elég nehezen bírom, pedig még csak szeptember van. Elmegyek suliba, haza jövök, nekiállok tanulni, utána kimegyek futni és hulla fáradtan leülök a gép elé 1 órára, aztán 9-10 körül lefekszem aludni és kezdődik minden előröl másnap. Nem nagyon tudok kikapcsolódni, kivéve hétvégén, mivel akkor egy két haverommal este elmegyünk valamerre, de azt meg szinte, csak egy pillanatnak érzem, olyan gyorsan elmegy az idő, aztán megint a monoton hétköznapok. Már teljesen feszült vagyok és kétségbe vagyok esve az iránt, hogy hogy fogom kibírni még júniusig.. Tudnátok valami tanácsot adni? :\

2012. szept. 23. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Üdv a való élet küszöbén. Amúgy valamit rosszul tanulsz akkor, mert ennyire azért nem nehéz a gimis anyag...
2012. szept. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Próbálj meg egy kis változatosságot vinni a napjaidba, ne csináld mindennap ugyanazt ugyanakkor. Csinálhatod azt hogy felcseréled a délutáni napirendedet és egy kis újdonságot is teszel bele.
2012. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Ha ezt nem bírod, a munkát még kevésbé fogod. Az kissé monotonabb dolog.
2012. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok, hogy későbbiekben a munka nehezebb lesz, de ezért is kérek tanácsot, hátha később hasznát veszem majd annak amit mondtok és nem csak most.
2012. szept. 23. 16:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!