Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már olyan, hogy elfingott...

Volt már olyan, hogy elfingottad magad?

Figyelt kérdés
Ugyértem, hogy közösségben, és nagyon ciki volt, ha volt meséld el hogyan . :D:D:D
2009. júl. 28. 15:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én talán,még alsós koromban. Megesett a dolog ugye,én meg az orrommal erősen szívtam a levegőt,hogy mások ne érezzék. De megérezték. Szerencsére engem nem gyanúsítottak. :D
2009. júl. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

huh az a munkahelyes sztori nagyon ott van:D aranyos lehettél ahogy kerested a nem létező tettest:D


velem másodikos koromba esett meg, matekórán, pont mikro senki se beszélt, még a tanár se:O:D középső sor közepén ültem, és bazi nagyot fingottam:D még a tanár se tudott szóhoz jutni egy ideig, mindenki nevetett, én égtem, végül a tanár mondta hogy ez természetes gyerekek:D

Szerintem ezt a napot sose felejtem el, még mindig tudom hogy milyen ruhába voltam aznap, pedig ennek már 9éve xD

2009. aug. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
egyszer suliban szünetben ültünk a földön a radiátornak támaszkodva, mert nagyon hideg volt. csomó lány egy rakáson. éreztem hogy kell, de nem tudtam odébb menni, mert mindenhol ültek. általában halkra és szagtalanra sierülnek, na ez persze nem. hangja nem volt, de szaga...mindenki érezte. persze nem mondták, hogy én vagyok, mindenki tagadott...énis persze. de ciki volt nagyon.
2009. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
11%
ÉN MÉG SOHA NEM FINGOTTAM......
2009. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%
nekem úgy volt, hogy felrúgták a labdát a fára és fenn akadt. 10 éves voltam erre én voltam a legjobb fára mászó ott voltak a szüleink meg egy pár gyerek és kiscsaj. Erre mondom leveszem neked azt a labdát a kiscsaj nagyon örült és ott álltak, hogy le ne essek. Erre mikor megfogtam az ágat, hogy felhúzom magam akkor rottyantottam el magam csak hangja volt de az elég nagy. A nagy erőlködésben jött ki aztán egyik gyerek elkezdte hangosan ordítani, hogy nem kéne ennyi babot enni és röhögött anyumék meg mosolyogtak, hogy de ügyes vagyok én meg elszaladtam haza a lányok meg csak lestek sztem ők lehet figyelembe se vették mert másnap se mondtak semmit, a gyerek meg másnap még beköpte a hülyeségét bár haverok voltunk így csak röhögtem rajta leginkább anyámék meg a szülők előtt éreztem magam cikinek meg a lányok miatt... de ők szerencsére figyelembe se vették sztem, bár nem tudom de máűsnap jött a lány, hogy de ügyi vagyok, hogy leszedtem a labdájukat még puszit is adott :D aztán a gyerek meg pont akkor szólt be, hogy a trottyantós kap puszit ő meg nem? de volt annyi szerencse, hogy ez pár héten belül már nem került szóba anyumék előtt otthon még ciki volt, de nem szóltak miatta bár az öcsém aki akkor volt 6 éves mindig mondogatta, hogy a trottyantós... szerencsére több ilyen nem volt :D
2009. aug. 16. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Igen, összejöttem buliban egy csajjal, smároltunk és ő olyan erősen megölelt, hogy kipréselt belőlem egyet...

Szerencsére diszkréten "nem vette észre"

2009. okt. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Még szakközépben volt 1 srác aki oylat eresztett hogy nem lehetett megmaradni a teremben, a tanár meg is kérdezte hogy úúristen mit ettél Feri tyúkbelet??


Ki kellett nyitni az összes ablakot ajtót és mindenki szakadt a röhögéstől!!!

2009. nov. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Egyszer tornaórán fingtam egy óriásit, először nagyon furán néztek rám, aztán kitört a röhögés (mindenki tudta hogy én voltam:-S, mert nagyon elvörösödtem).:)elég ciki volt, nagyon rosszul éreztem akkor magam a bőrömben:-S
2009. dec. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

nekem angol órán volt..dupla angol..

hasonló értelmű osztálytársammal koncentrálunk hogy hátha hátha..de nem jött..mondván ha kitoljuk akkor befosunk..

aztán második órán..!!!ki akartam tolni egy sunyit..de úgy kirobbant hogy az egész csoport hallotta..mi röhögtünk..tanár meg elültette osztálytársamat..aki megjegyezte hogy ebben az esetben ez nem büntetés :'D

2010. febr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!