Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan fokozhatom az állóképes...

Hogyan fokozhatom az állóképességemet? Hamar elfáradok, megfájdul a fejem sportolás közben.

Figyelt kérdés

Már fél éve kitartóan gördeszkázok, viszont a rossz közérzetem nagyon gátol a fejlődésben, mivel sokszor már eleve a gyakorlást úgy kezdem el hogy fáj a fejem, és nem jó a közérzetem. Sokszor nagyon hamar elfáradok, és a lábam már csak össze vissza csapkod, ráadásul sokszor alig bírok már egyenes megállni.


Mindez nagyon hátráltat, mivel imádom csinálni, és szeretném azt elérni, hogy bizonyos kitűzött napokon 3-4 órát is tudjak gyakorolni, és ne akadályozzon a rossz közérzet ebben.


2012. aug. 9. 22:20
 1/1 Jooosix válasza:
100%
Rendszeresen esszel illetve normális ételt? Az első amire én gondolok, hogy nem megfelelő az energia beviteled ezért fáradsz el hamarabb és ezért is rossz a közérzeted. Figyel oda arra, hogy mit esszel illetve hogy a napi minimum 3 étkezés meglegyen.
2012. aug. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!