Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt a héten valaki nagyon...

Volt a héten valaki nagyon frontérzékeny? DE úgy, hogy nem bírt semmit csinálni, és érezte, hogy nincs jól? Mi a teendő ilyenkor? MI a megoldás? Csak az írjon akinek volt már ilyen.23/L

Figyelt kérdés
Fejfájásom keringési zavar, és mintha a szív be akarna gyorsulni, de éreztem, hogy nem vagyok jól, így lefeküdtem, így nem volt magasabb a pulzusom.Eddig azt hittem pánikbeteg vagyok,már 2 szer hívtam mentőt,nem találtak semmit.2 NAPJA MOST NEM BÍRTAM MAGAMMAL,SZAkadt rólam a víz,meg szédültem és fáradt voltam vagyis még mindíg nem múlt el.
2009. júl. 19. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Könnyű mindent az időjárásra fogni. Vizsgáltasd ki magad!

És a jövőben szokj rá a rendszeres sportra. Az karba tartja a keringést.

2009. júl. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
olvasd el az alulra írtakat...2 szer hívtam mentőt szerinted mit csináltak velem,?be is vittek a kórházba nincs semmi bajom,eszes...
2009. júl. 19. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
A tegnapi napot leszámítva nem is volt front a héten. Végig egyenletes nyári meleg volt. Neurológiára vagy pszichiáterhez menj, mert ez inkább pánikbetegségre vall.
2009. júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem hétfőtől szerdáig úgy fájt a fejem, hogy ezzel keltem, ezzel ébredtem, alig bírtam dolgozni. Én úgy éreztem, a melegtől van az egész.

De az általad leírt panaszok valóban inkább pánikbetegségre utalnak, mint frontérzékenységre. Ha gyakrabban előfordul, szerintem is keress föl egy orvost.

Jobbulást!

2009. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

leírom a mai szituációt..itthon vagyok egyedül..senki egy szót se szól hozzám, leállok takarítani, érzem hogy veszek egy levegőt és majdnem beindul a szívem, eszembe jut, hogy pihenjek le nehogy rosszul legyek.

Lefekszek.Még 2 szer előjön ez az érzés,.No stressz,és mégis.Aztán este a párom skype elé hív, amikor leragad a szemem.Fáradt vagyok folyamatosan.Ez van 3.napja.Nekem is csütörtökig fájt a fejem,reggel este.De azóta is szédelegtem.Ma reggel már mikor keltem,akkor jobb volt, csak nap közbe lettem gyenge.Bevallom cigizek, de nem sokat.Leteszem, hátha akkor is jobb lesz.

2009. júl. 19. 21:15
 6/6 anonim válasza:
Nekem az elmúlt 2 hétben majdnem mindennap volt ilyen,és nagyon megvagok ijedve.Körülbelül ugyanilyen érzéseim vannak,mint amiket Te leírtál.Én is azt gondoltam,hogy lehet,hogy ez egy fóbia.Alig merek kimenni az utcára,mert ott jelentkezik leginkább.Én holnap megyek teljes vérvételre..(leírtam,mert kérted:)
2009. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!