Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan kezelhető a náthából...

Hogyan kezelhető a náthából visszamaradt torokváladék?

Figyelt kérdés

Elnézést, tudom, hogy gusztustalan, amit írok, de színtelen, nyúlós váladék van a torkomban. Semmi fájdalom, semmi szag, csak kellemetlen érzés, mindig úgy érzem, hogy ott és le kell nyelnem.

Ha valaki tapasztalt már ilyet és megtalálta a megoldást, kérem, segítsen.

Orr melléküregek rendben, antibiotikumon és homeopátiás szereken túl vagyok.


2009. júl. 18. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:

köhögni kell.

vagy igyál vmi gyógyteát, kamillát, esetleg zsálát.

2009. júl. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
zsályát
2009. júl. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ki kell köhögni, vagy valamivel (gyógyszer vagy tea) elfolyósítani. Más tüneted nincs? Nekem évekkel ezelőtt volt ilyen, és nem múlt el akármit csináltam (folyamatosan allergiával küszködök), de mióta az orvosom kiderítette, hogy asztmás vagyok és ez okozza nálam ezt a tünetet, és erre is kapok gyógyszert azóta ez a váladék teljesen eltűnt a torkomból. Ezzel nem azt akarom írni, hogy más bajod van, csak leírtam, hogy nekem ez okozta az ilyen jellegű tüneteimet.
2009. júl. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és nem tudjátok véletlen, hogy milyen gyógyszert lehet erre kapni vény nélkül?
2010. ápr. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne nyeld le, köhögd ki a váladékot mindig!!!!!!
2010. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jelenleg még mindig nem kapható olyan készítmény, ami megakadályozza a további váladék termelődését, sajnos. A szomorú igazság, hogy végig kell szenvedni azt a pár napot a köhögéssel. Lehet hogy a végére már izomlázad lesz a hasad és a mellkasod részén a rengeteg köhögés miatt, de idővel kitisztul a torkod.
febr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!