Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek a fáradtság ellen?

Mit tegyek a fáradtság ellen?

Figyelt kérdés
Korábban könnyen tanultam és nem voltam utána fáradt. Ám az utóbbi egy évben alig tanulok fél órát és nagyon fáradt leszek.át tudnám aludni az egész délutánt. Gyakran megfájdul a fejem is. Néha úgy érzem h a dzemeim is elfáradnak. Egyszerűen nem tudok koncentrálni. Volt már valakinek ilyen? Mit tett? Vmi vitaminhiány talán?
2012. júl. 26. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
vashiányra utalhat. velem ez volt, majd elmentem egy vérvételes/vizeletes vizsgálatra, és ott derült ki
2012. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia, velem is volt ilyen... Szemüveges vagy? Vagy ha igen, nem hordod? Mert én nekem is voltak ilyen tüneteim, és az egyik (orvos) barátunk mondta.. hogy menjek szemészetre, és szemüveges lettem....
2012. júl. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szemüveges. kávét iszok néha attól egy kicsi felébredek de nem akarok rászokni. Mostanában nem lesz szemészet pedig.mert nincs rá é
2012. júl. 26. 13:42
 4/5 A kérdező kommentje:
*nincs rá pénzem
2012. júl. 26. 13:42
 5/5 anonim válasza:
Viszont van egy kávéfajta amiről tudományos vizsgálatok kimutatták, hogy nem lehet rászokni, hatása meg erősebb jótékonyabb és hosszabban tartó mint a normál kávénak! ha érdekel irj emailt! kavezoom.dxn@gmail.com
2012. nov. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!