Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tanács erre? (bővebben)

Tanács erre? (bővebben)

Figyelt kérdés
Hello.Tizenéves vagyok.Ma a városba járkáltam és eléggé kifáradtam,ráadásul alapból fáradt vagyok.És még most éhes is vagyok kicsit.Ma reggel egy kakaót ittam,enni nem ettem.Most nemrég ettem egy töltött tésztát.olyan gyros-szerű,csak kerek.Még azután is éhes voltam.De közbe az is baj volt ha ettem,mert mintha sokat is ettem volna,de közbe meg éhes is voltam.Szóval minden kinom volt,de még van is.Ma ráadásul megyek a fogorvoshoz,pedig fáradt vagyok még mindig,és örülni fogok ha nem lesz gyomorrontásom.Ilyenkor mit lehet csinálni hogy visszaálljak a normális kerékvágásba?Ja,és már volt hasonló eddig.Nem gyakran,mondjuk 1x vagy 2x.
2012. júl. 25. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem csoda, hogy fáradt vagy, iszonyú párás a levegő, ez mindenkit megvisel. Vegyél egy illatos habfürdőt, az ellazít és ha nem túl forró frissít is, egyél valamilen gyümölcsöt.
2012. júl. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!