Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, mit tegyek. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mit tegyek. Van erre jó tanács?

Figyelt kérdés

Tegnap, Karácsony 2. napján szakított velem a barátom. 1,5 éve voltunk együtt. Semmi jel nem mutatta, hogy baj lenne, de ő tegnap azt mondta, hogy már 2 hete úgy érzi, nem érez irántam olyan szeretetet, mint én őiránta.

Nagyon fáj ez az egész és nem tudom mit csináljak. 27 éves leszek és tőle szerettem volna családot, nagyon szeretem...


2009. dec. 27. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Lépj tovább! Kezdj valami újba...utazz. Válts életkörnyezetet. Felejts és éld az életed. Fiatal vagy!


Sok sikert!

2009. dec. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

21/F Gooombaaa

Akkor nincs más, válts...

2009. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogadd el,hogy ő nem tőled akar családot. Ne magadat sajnáld, keresd meg, mit ronthattál el te.. és lépj tovább.
2009. dec. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szijja

Én a helyedben elfelejteném a majmot.Azt mondtad családot szeretnél és ez egy olyan pasitól nem lehet elvárni aki lelép ha van egy kis hullámvölgy.Én azt tenném h elmennék egy jo nagy bevásárlásra vennék szexi uj cuccokat jol érezném magam buliznék.Mutasd meg annak a srácnak h nincs szükséged rá ahhoz hogy élni tudj.Hidd el ez fel fog tünni neki és meglepődik meg megbánja h otthagyott egy ien jó csajt.Ne függj a pasidtól legyél önálló és független.Hidd el csodás érzés

puszi

2009. dec. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nagyon köszönöm a válaszokat, tényleg. Próbálom őket megfogadni csak iszonyatosan nehéz. Sajnos nem vagyok bulizós, ismerkedős típus, így még nehezebb. 1 nap alatt sikerült 4 kilót fogynom, lassan már 2 napja csak sírok és nem tudok gondolkodni. Tudom, hogy az idő majd segít és hamarosan jobb lesz, de most förtelmes... vajon mikor lesz jobb???

2009. dec. 28. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!