Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fontos! Eléggé összeomlottam,...

Fontos! Eléggé összeomlottam, részletek lent (!? )

Figyelt kérdés
Először is ott kezdeném,hogy nagyon rég óta akármilyen tünetem van egyből komoly betegségeket képzelek be magamnak és ezáltal sosem voltam valami boldog gyerek. 2 éven keresztül azon aggódtam,hogy hererákom van,nem rég elmentem orvoshoz és kiderült,hogy herevisszér. Viszont kb 2 hete fáj a gyomrom felett középen egy pont,olyan szúró fájdalom és nem állandóan, étvágyam se nagyon van pár napja . A rövidtávú memóriám is kb 1-2 hete nem valami jó. Pl nem emlékszem mért mentem ki a konyhába..stb. és a fejem is egyik oldalt fáj ma kicsit. Most azon agyalok,hogy gyomorrák agydaganat áttéttel,akár a sok stressz miatt. Ennek mennyi lenne az esélye? Most 23.án a herevisszerem miatt lesz egy hasi ultrahangom is. Egyre jobban félek a ráktól és eléggé összetörtem. Mit tegyek ezek a dolgok ellen? A válaszokat köszönöm előre is. 20F

2012. júl. 14. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne beszéld be magadnak a betegségeket. Nyugodj meg és menj orvoshoz!!
2012. júl. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hülye vagy, nyilván nem rákod van, hanem hipochonder vagy. Ha meg rákod van, hát valamiben meg kell halni.
2012. júl. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Minél többet gondolkodol, annál többet felejtesz. Ergo: foglald el magadat valami egyszerű cselekvéssel. Kiránduljál, ússzál, csajozzál. Egyikhez sem kell nagy ész...
2012. júl. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
27%

Amit írok, azt a lehető legjobb szándékkal írom.

Minden betegség pszichés eredetű. Ha ezt elfogadjuk, és megkeressük a valódi okokat, ahelyett, hogy orvosokkal a tüneteket kezeltetnénk, akkor megvan az út a gyógyulás felé.

Gyermekkorban elszenvedett koponyalapi törés miatt éveken át migrénnel küszködtem. Kegyetlenül fájt, de nem szedtem rá gyógyszert, mert semmi nem használt. Évekkel később, már felnőtt fejjel jöttem rá, hogy nem úgy élem az életem, ahogyan kellene. Mikor ezen változtattam, mintha elfújták volna a migrént, soha többé nem jött vissza. Semmilyen más betegség sem.


Szóval jó szívvel ajánlom ezt a módszert, de tiszta hit kell hozzá (önmagadba vetett hit és bizalom), no meg egy adag bátorság szembenézni a problémák valódi okával. Ne feledd, a gyógyszerek a tüneteket kezelik, de az okokat kell megtalálnunk.

2012. júl. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
miért épp a ráktól félsz ennyire? én végig néztem apukám küzdelmét a rákkal, de közben el is veszítettem... én ezért féltem a ráktól, haláltól mert láttam amit láttam, valószínüleg ettől lettem hipochonder. De erőt vettem magamon, rávettem magam, hogy bízzak a háziorvosomban és megértettem magammal ha valaminek itt az ideje az úgy is eljön és az a lényeg, hogy minden egyes percet kiélvezzek, ne pedig elrontsak a félelmemmel. Arról nem is beszélve hogy ezzel a hozzátartozóimnak is "ártottam" és őket nem akartam bántani.
2012. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 zusomJe ***** válasza:

hipochonder vagy, nem is kétség... stressztől rák?!

A rövidtávú memóriazavarodról meg annyit, hogy velem volt olyan h éhes voltam, kimentem enni a konyhába, de kint már nem tudtam, hogy miért mentem ki. Ugyanez volt pisiléssel, ívással, meg ilyesmikkel többször is. Rendszerint ilyenkor kifele menet agyaltam valamin. Te nyilván a hererákodra gondolsz, vagy be-be villan egy Dr.House rész, aminek te vagy a főszereplője és a diagnózis: STRESSZ OKOZTA GYOMORRÁK, AMI ÁTTÉTET OKOZOTT AZ AGYBAN.


Éééés ezzel fel is vezettem a véleményem:


http://www.youtube.com/watch?v=FCEGvYcfuuM

2012. júl. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"hülye vagy, nyilván nem rákod van, hanem hipochonder vagy. Ha meg rákod van, hát valamiben meg kell halni."


Remélem az orvosod is ezt mondja majd neked...

2012. júl. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Minden betegség pszichés eredetű. Ha ezt elfogadjuk, és megkeressük a valódi okokat, ahelyett, hogy orvosokkal a tüneteket kezeltetnénk, akkor megvan az út a gyógyulás felé.

Gyermekkorban elszenvedett koponyalapi törés miatt éveken át migrénnel küszködtem."


Ez nem normális öregem. :DDD

2012. júl. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hadd kérdjem meg: milyen testi adottságokkal rendelkezel? Magasság, testsúly, egészség, dohányzás, alkohol, narkó? Tudod, a bajnak mindig oka van!
2012. júl. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
175 centi, 67 kg nem dohányzom,nem narkózom, alkoholt meg 2 havonta egyszer iszom.
2012. júl. 27. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!