Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 2 hete egy kicsit túlzásba...

2 hete egy kicsit túlzásba vittem az erősítést és hogy egyenlő számú gyakorlatot végezzen a két kezem a bal kezemmel az utolsó emeléseket túlságosan is megerőltettem. Mi lehetne tenni? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés

(2 hete egy kicsit túlzásba vittem az erősítést és hogy egyenlő számú gyakorlatot végezzen a két kezem a bal kezemmel az utolsó emeléseket túlságosan is megerőltettem.)

Utána 2-3 napig szinte nem is bírtam a kezemet kinyújtani (pedig nyújtottam az erősítés után). Mivel ki akartam pihenni a "hülyeségem", csak ma mentem el újra a konditerembe, viszont a bal kezem szinte a legkisebb súlytól 2-3 emelés után elfárad, "remeg", mintha most kezdtem volna 10 évesen az erősítést.

Mit lehetne tenni?

Visszatérni az alapsúlyokhoz, és kezdeni elölről, vagy többet pihentessem?


Előre is köszi.


2011. dec. 21. 13:43
 1/1 anonim válasza:

Egy megerőltetés sajnos nem múlik el egyik napról a másikra. Sokat kell pihentetni és krémekkel kenegetni.

Nekem a "lóbalzsam" segített. De a pihentetés a lényeg és nem csak 1-2-3 napot.

És utána fokozatosan a súlyokkal ;)

2011. dec. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!