Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan vegyem rá az orvost,...

Hogyan vegyem rá az orvost, hogy oda küldjön vizsgálatra ahova én szeretnék elmenni?

Figyelt kérdés
Már kb 2 hónapja naponta rosszul vagyok,de nem a melegtől,hanem egy latens betegségtől.Már voltam vérvételen,de mindig jók az eredmények,ennek ellenére mindig rosszul vagyok.viszont az orvos valahogy nem hiszi azt hogy nekem komolyabb bajom lenne.Ezért kérdezem milyen momdatot mondjak annak érdekében,hogy az orvos elküldjön egy adott vizsgálatra?

2012. júl. 8. 20:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
régebben már nyeltem csövet.Akkor helikobactert találtak,most más a baj.Csak sajna nincs pénzem maszek orvosra
2012. júl. 8. 20:47
 12/12 A kérdező kommentje:
Újfent elmentem a háziorvoshoz.Azt ajánlotta menjek el pszichológushoz ismét,keressek fel egy másikat.Azt is mondta hogy menjek eldolgozni.Tehát,betegen dolgozzak.Azt már nem mondta hogyan oldjam meg ha egyszer beteg vagyok akkor hogyan álljak meg a munkahelyen?
2012. júl. 9. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!