Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Érdemes elmenni több optikusho...

Érdemes elmenni több optikushoz is vizsgálatra?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
igen!! én már jártam úgy, hogy nem kellett szemüveg, de nekik szükségük volt vásárlóra ezért felírtak..
2012. júl. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én csak azért kérdem mert ma elmentem hogy csináltatok szemüveget és azt mondta a hölgy hogy sztk-ba menjek fel megnézetni a szememet mert a vizsgálat segitségével nem tud 100%os eredményt kihozni(nem tudja ugy váltani a dioptriákat hogy teljesen jól lássam ami a táblán van).
2012. júl. 2. 18:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy fogadd meg az optikus tanácsát (becsülendő, hogy őszinte és nem ad neked egy nagyjából jó szemüveget!) vagy keress fel egy másik optikát.
2012. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem érdemes. Nekem három optikus háromféle lencsét írt fel.
2012. júl. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és melyik volt a jó?!
2012. júl. 5. 21:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben olyan optikussal csináltatnám, aki meg is vizsgál és ő írja fel. Így ha szédülsz benne, vagy nem látsz jól vele, elvileg illik neki kicserélni/megoldani a dolgot.
2012. júl. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
meg is vizsgalt csak utana azt javasolta h menjek sztkba es majd ott megvizsgalnak. viszont az asszonyom szemuvegevel egesz jol latok...sot. ugyhogy megprobalok egy masikat
2012. júl. 6. 15:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Szemüvegvásárlás előtt mindenképpen el kell menni szemorvoshoz. Az sztk-a szemészetek jól felszereltek, többféle műszerrel rendelkeznek ( ellentétben az optikusoknál időnként ügyelő, egyetlen masinával rendelkező szemorvosokkal).
2012. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Abban igaza van az utolsónak, hogy jó optikát kell kifogni.

Melyik városról van szó. Ha Miskolc ajánlhatok párat.

2012. júl. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!