Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Stresszes vagyok néha. Mivel...

Bruno11 kérdése:

Stresszes vagyok néha. Mivel tudnám csökkenteni a stresszt? Alkohollal nem akarom mindig, azonkívül mi csökkenti?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
a sport a legjobb. habár ebben a melegben vagy a hajnali vagy a késő esti órák a megfelelőbbek. ha ki tudod beszélni magadból a problémát az is sokat tud segíteni. az a baj az alkohollal, hogy ha mindig ahhoz nyúlsz stresszoldásként hamar kialakul a függőség és onnan meg egyenes út a szakadék felé.
2012. júl. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na az alkohol pont a legrosszabb "lehetőségek" egyike. Nem fogok prédikálni de nem oldasz meg vele semmit.

Stresszoldásra szerintem legjobb ha keresel magadnak egy "nyugis pontot". Egy helyet otthon (vagy valahol) ahol magad lehetsz, ahol "kizárhatod a külvilágot". Sokat segít a zene is. Egy jó tea vagy akármi amivel ki tudsz kapcsolódni pár percre. Mondjuk nem rossz ha találsz magadnak egy hobbit vagy valamit ami segít kikapcsolni a "mókuskereket".

Ha ilyen módszerekkel nem érsz el eredményt akk. keress valami gyógynövényes készítményt. Vannak már egész profi cuccok és azokkal az egészséged sem teszed tönkre.

2012. júl. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

A pillanatnyi stresszt szeretném szüntetni most.

2012. júl. 2. 07:56
 4/5 anonim válasza:
Sziasztok ! Múlt év márciusában elvesztettem váratlanul drága feleségem 4 gyermekem anyját !!45 éves volt még csak, soha nem volt beteg, még télen sem, csak nekünk járt állandóan gyógyszertárba, hol ezért, hol azért !!!Azóta nem találom a helyem, stresszes vagyok, folyton az ő hiánya jár az eszemben, ha kislányomra nézek akinek 3 fiú bátyja van mindjárt elfog a rossz hangulat !!Bizsereg a testem mindenhol, mintha apró tűkkel szúrkálnának,ez is örületbe kerget !!Voltam vérvételen is,nagyjából rendben,nyaki röntgenen,/nyakcsigolyák meszesek stb.Nem tudom, hogy ezt a stresszes állapotot ki lehet e heverni valahogy, most is ahogy gépelek bizsereg a kézfejem !!!Frontint is szedek, millgammát meg vérnyomás csökkentőt, de nem igazán használ !!Vajon mi tévő legyek??-Szerintetek???
2012. júl. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Próbáltam az alkoholt is, akkor nem éreztem ezt az érzést, de utána azt hittem elpusztulok, olyan beteg voltam vagy 3-4 napig !!Nekem ez a megoldás sem jó !!!Már csak a gyerekeket nézem, rettentően hiányzik az édesanyjuk, aki a családunk legfőbb támasza volt !!!:(
2012. júl. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!