Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mivel lehet a hányingert...

Mivel lehet a hányingert csillapítani, csökkenteni?

Figyelt kérdés

Már 1 éve folyamatosan hányingerem van,de szombat óta tetőfokára hágott,mivel összeszedtem egy hányásos-hasmenéses vírust.Szombat délután óta 5 percenként futottam a Wc-re ,de tegnap már hánytam is.Teljesen kiürült a gyomrom a vízet is és a teát is csak kényszerből ittam nehogy kiszáradjak.

Ma reggeltől megszűnt a hasmenés,mivel tegnap bevettem 2 Inmodiumot.

De ez a pokoli hányinger nem múlik?Mivel tudom csökkenteni?

Ráadásul annyira megviselt a hasmenés,ami éjszaka s folyamatos volt,hogy teljesen beesett,karikás lettek a szemeim mint aki 40 évet öregedett 2 nap alatt.Hogy tudom magamat minél előbb helyrehozni?


2012. ápr. 2. 12:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Colát semmi kép nem iszok,met az nagyon szívdobogást okoz nálam.
2012. ápr. 2. 12:45
 2/9 anonim ***** válasza:
Jeges citromos vízzel.
2012. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Megpróbálom!Köszi


VANNAK MÉG TANÁCSOK???????

SZÍVESEN FOGADOM!!!!!!

2012. ápr. 2. 13:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt írod hogy egy éve van folyamatosan hányingered. Nem hiszem hogy ezt citromos vízzel vagy bármilyen más házi módszerrel orvosolni lehetne. Szerintem sürgősen el kellene menned orvoshoz ezzel a panasszal.

Átmenetileg segíthet a gyömbér, levágsz egy darabot a gyökérből és azt rágcsálod. Ha nincs otthon gyömbér akkor esetleg bormenta is jó lehet. Ha az sincs akkor jó erős mentolos rágó.

2012. ápr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*borsmenta
2012. ápr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Most még jobban fokozodott ahogy elkaptam a gyerekektől.Most próbálom kortyolgatni a citromos vízet csak az meg nem csinál savat a citrom,mert már ég a gyomrom is?

A borsmenta az mi????Nem ismerem!Leírnád?????

2012. ápr. 2. 13:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez egy gyógynövény amiből teát is lehet főzni. Mentolos íze van, nyugtatja a gyomor nyálkahártyáját, így csökkenti a hányingert.
2012. ápr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor úgy keressem,hogy borsmenta tea????

Ez nem okoz ugye szívdobogást mint a cola????

Ma veszek is!!!!

2012. ápr. 2. 13:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet kapni így hogy borsmenta tea, de gyógynövény boltokban talán szárított borsmentát is kapsz és abból magadnak is főzhetsz. De a gyömbér szerintem még hatásosabb lenne.

De mint mondtam ez csak tüneti kezelés. Ki kéne vizsgáltatni az állandó hányinger okát elsősorban.

2012. ápr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!