Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Árthat 1 szem Xanax beszedése...

Árthat 1 szem Xanax beszedése vizsga előtti este?

Figyelt kérdés

Holnap van diplomavédésem és nagyon feszült vagyok, képtelen vagyok aludni. Tegnap felvételizni voltam, akkor is éjjel 3 körül tudtam csak elaludni, 6-kor már kelnem kellett, teljesen kimerült voltam. Érzem, hogy fáradt vagyok, de nem tudok aludni. Próbálkoztam, hogy este lefekvés előtt iszok egy kis vörösbort, hogy talán elnyom, de az sem használt. Barátnőm szokott 1-2 szem Xanaxot beszedni, ha nagyon stresszes hete van. Ő ajánlotta fel, hogy ad 1 szemet(0,25 mg-os) belőle.


Ti mit gondoltok, 1 szem beszedése árthat? Már nem tudom mit találjak ki, hogy kicsit lenyugodjak.


2012. jún. 28. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan beszedheted. Egyetlen szemtől nem lesz semmi bajod, nyugodtabban fogsz aludni és kipihentebb leszel.

A néphiedelemmel ellentétben az alkohol viszont nem segít az ilyen helyzetekben, az elalvást megkönnyítheti, de amikor az alkohol hatása megszűnik sokkal éberebb lesz az ember, tehát az átalvást kifejezetten gátolja.

2012. jún. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Xanax eleve nem annyira erős nyugtató, 1 szem egy kicsit ellazít, jobbat alszol tőle.
2012. jún. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. jún. 28. 12:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Bár valóban nem egy nagy adag, de ha még soha nem vettél be Xanaxot akkor nem egy ilyen "sorsdöntő" nap előtt kellene kipróbálni.

Ki tudja, hogy rád milyen hatással van.

2012. jún. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!