Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lelki eredetű csalánkiütést...

Lelki eredetű csalánkiütést hogy kell gyógyítani?

Figyelt kérdés

Már évek óta szenvedek tőle, visszaeső vagyok. Minden évben 2-3 hónapra megkeseríti az életemet. Mivel allergia és ételallergia vizsgálatokkal-figyelésekkel semmire sem jutottunk, úgy gondolom, lelki eredetű. Való igaz, nem vagyok egy csomó mindennel megelégedve magamon. Sem kívül, sem belül. Viszont boldog vagyok, mert van egy gyönyörű szép, egészséges kislányunk, anyagi körülményeink is jók, és én mégis félek, stresszelek, ideges vagyok, ilyenkor jön általában a csalán is.. :(


Valakinek volt már hasonló?


2009. júl. 6. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:

én nekem mindennap vannak kiütéseim, igaz nekem másmilyen, mert nekem fizikai csalánom van, szóval ha mondjuk erősebben vakarom meg magam, akkor annak a helyén felpúposodik és viszket, vagy ha megkarcol vmi, akkoris.

de lehet kijön magától is, nekem már gőzöm sincs erről, már nemis foglalkozok vele.

kitudja mitől van....?

2009. júl. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg! Tedd magad elégedetté magaddal. Írj egy programtervet! Ne tégy bele túl nagy akadályokat, csak amit könnyedén el tudsz érni. Ami túl nagy elvárás, arról inkább mondj le egyelőre! Keress pszichológust, hogy segítsen tervet készíteni, hogy légy megelégedett. El fog múlni.

attól, hogy rákensz valamit, csak elfeded. Ha nem tud kijönni a csalán, majd okoz súlyosabb bajt.

Örülj, hogy jelez neked a kiütés, és törődj magaddal!

2009. júl. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem allergia, csak lehet, pont arra nem vizsgáltak ki amire allergiás vagy.

Én is ilyen vagyok, néha teljes nagy foltjaim vannak, meg mindenfélék.

2009. júl. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Megpróbálok változtatni valamin, mert így nagyon nehéz. Állandóan sebesre vakarom magam, és már térdnadrágot sem merek felvenni. :( Reménytelen küzdelmet folytatok ezzel az átokkal...
2009. júl. 7. 08:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!