Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az allergiát "meg lehet...

Az allergiát "meg lehet gyógyítani"? Bőv lent

Figyelt kérdés

Kis koromban is már az voltam, csak az orvosok azt mondták nincs szükség tovább szedni a gyógyszereim.

és mosr körülbelül két éve kezdődött újra, hogy még nyáron is folyt az orrom, tüsszögtem amit furcsáltam hogy 30fokos melegben hogy fázhatnék meg, amikor van mikor estére kardigánba és hosszúnadrágba is bújok a szúnyogok miatt..

és egyik nap mentünk el háziorvoshoz mert most nagyon durván, mint amikor nagyon megvan fázva az ember és alig kaptam levegőt meg mint egy 70 éves ugy köhögtem(persze mi még nem tudtuk hogy allergiás vagyok, csak én sejtettem, de itthon nem vették komolyan)

két év alatt lehetett hogy súlyosbodott és azért fáj már a tüdöm is meg kell fujnom 5percenként vagy gyakrabban az orrom? létezik olyasvalami amivel meglehet gyógyítani, vagy csak kezelni lehet?

16/L


2011. máj. 26. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kezelni! Férjem is allergiás, ő parlagfűre. Augusztustól kb. októberig van szezon. De neki a gyógyszer, szemcsepp, orrspray teljesen jól kordában tartja. A lényeg,hogy egyszerre kell használnia mind a hármat és akkor tök jól el van!
2011. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kezelni lehet, bár te még csak 16 éves vagy, tehát ha rendesen szeded a gyógyszereket, akkor javulhat
2011. máj. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és mennyi időn belül hat a gyógyszer? mert kedd óta szedem, és eddig nem használt semmit...
2011. máj. 26. 14:14
 4/5 A kérdező kommentje:
ja és erre a nemis tudom hogyhívjákra..amik mostanában szoktak szállni fehér kis szöszök...
2011. máj. 26. 14:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Az allergia egy immunrendszeri betegség, tehát a tudomány jelen állása szerint gyógyítani sem lehet. De a tüneteit lehet és kell is csökkenteni, különben idővel súlyos asztma is kialakulhat belőle. Allergia bármilyen életszakaszban kialakulhat, lehet hogy a gyerekkori allergiádat kinőtted, de mivel hajlamos vagy rá most előjött újra. Ha nem használ a gyógyszer akkor érdemes lenne másikat kipróbálni, nem mindenkinek hat ugyanaz.
2011. máj. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!