Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit gondolsz, mi a boldogság...

Mit gondolsz, mi a boldogság titka?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 15:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mivel az embert az ismeri legjobban aki teremtete,ézért olvassuk az Élet Könyvében a Bibliában:Boldog ember az kinek meg vannak bocsájtva a bűnei.És ez komolyan működik.
2012. jún. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Manna.Idaho válasza:
A boldogság: felülmúlt elvárások.
2012. jún. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Nincs folyamatos, állandó boldogság! Te tehetsz érte a legtöbbet, hogy minél több boldogságba legyen részed. Elsősorban fogad el önmagad olyannak, amilyen vagy és próbáld a környezeteddel is elfogadtatni (ez nagyon nehéz)magadat, semmi esetre se változz azért meg mert a környezeted ezt kívánja. Hidd el sokkal több boldogságban lesz részed (saját tapasztalat).
2012. jún. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 bensdorp ***** válasza:
A boldogság titka az, hogy megtaláld életed párját, a valódi másik feledet, aki nélkül már nem is lehet élet. Azt a valakit, aki értelmet ad mindennek, akinek már a gondolatától is megsokszorozódnak az erőid, aki miatt életed MINDEN percében boldog vagy, még a legnehezebbekben is. Aki egy nagy, mosolygós csodává varázsol mindent. Aki mellett semmi sem számít, mi zajlik körülötted, mégis boldog leszel. Ilyen tényleg létezik, én már tudom. Kívánom mindenkinek, hogy megtalálja, mert nélküle nem létezhet tökéletesen, szüntelenül boldog élet!
2012. jún. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 bensdorp ***** válasza:
És hogy miért vagy Vele a nehéz percekben is boldog? Mert még olyankor is, folyamatosan érzed a szívedben azt a végtelenül megnyugtató biztonságot, amit a léte ad.
2012. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Carpe diem! Élj a mának, keresd az élet apró örömeit, hogy ha majd valami megrázkódtatás ér ezekből meríthess boldogságot! Az öröm mindenki számára mást jelent; lehet egy általad kedvelt tevékenység (pl festés), vagy egy számodra fontos személy is jelentheti. Ha egész nap egy monitor előtt ülsz, tuti nem találod meg, szóval ne itt keresgélj! ;D
2012. júl. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
És szerintem az ember igenis lehet rossz! A "rosszaság" egy abszolút relatív fogalom; én ezalatt nem gyilkos hajlamra, kegyetlenségre, vagy ehhez hasonló bűnökre gondolok, hanem apróbb "kihágásokra", melyekkel senkit nem sértesz meg, sem lélekben, sem fizikailag. (Amúgy 13 éves vagyok, szóval bocs, nem akarom itt osztani az észt :D )
2012. júl. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
probalj nyitott lenni,es a dolgokat pozitivan felfogni!!! hisz minden okkal tortenik!! probalj tobbet szeretni :)
2012. szept. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!