Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állómunkától nagyon fáj a...

Állómunkától nagyon fáj a talpam, lábfejem, mi segíthet?

Figyelt kérdés

Napi 8 óra munka, eddig heti egyszer voltam, gyakorlaton, most van a nyári közel 2 hónap, tegnap kezdtem, akkor a szokásos fájdalom volt, de ma (2. nap) még jobban fájt, pedig azt hittem rosszabb már nem lehet...ha jártam vagy álltam majdnem sírtam már annyira fájt, égetett, szúrt, sőt néha viszketett is a lábam, pedig gyógypapucsot használok, de nem ér smemit akkor.


Lioton gél hasznos lehet?Nem a munkával van bajom, de ilyen fájdalmak mellett kínszenvedés minden napom:((



2012. jún. 19. 14:26
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Megnéztem képen, bőrből van a belseje is?Csak azért kérdem mert a mostani papucsom is bőrből van, bár oldalt kicsit megemelve, neted rendelted?Lehet érdemes lenne rá beruházni akkor
2012. jún. 19. 15:34
 12/19 anonim ***** válasza:

Igen, az egész papucs bőr. Én Tescoban vettem a butiksoron, fel kell próbálni mindenképp, mert annyira más a kialakításuk, nem mind egyformán kényelmes.

Amikor kocsmában dolgoztam, mint pultos ilyen nyárimunkaként, már másnap éreztem, hogy áá, ez így nem lesz jó. Vettem egy ilyen papucsot, semmi bajom nem volt utána.

2012. jún. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Találtam itthon jégzselét, szerintetek használ vmit?:/
2012. jún. 19. 16:02
 14/19 anonim ***** válasza:
Annyit, hogy marni fogja a lábad XD
2012. jún. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
pedig ajánlották az izomlazítót is, ami csíp xD
2012. jún. 19. 17:04
 16/19 anonim ***** válasza:

semmiképpen se vegyél mindenféle gyógypapucsokat... menj el ortopédiára vizsgáltasd meg nincs e lúdtalpad vagy egyéb más nyavajád aztán ott kérdezd meg hol tudsz egyedi a te lábadra készített orvosi talpbetétet csináltatni...

egyépként mindenkinek főleg a picit túlsújosabb egyéneknek az elején van ez a gondjuk, de majd az idő elmulasztja... én mikor kezdtem melózni 17 évesen hónapokig ez volt a bajom, volt hogy sírva is fakadtam miatta...

mostanra (26) annyira megszokta a lábam az állást, hogy már ha buszozok is állok:P múltkor adóhivatalban volt dolgom 4 órát álltam 1helyben anélkül, hogy különösebben megerőltetett volna, csak rohadtul untam...

2012. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Csak az a baj h 2 hónap, szóval végig 2 hónapig fájni fog a lábam, csak utána nem érezném már ? Mindennap így fog telni addig?:( az a baj h orvoshoz sincs időm elmenni, most pl 9-re megyek, 5-ig

bekentem jégzselével meg lóbalzsammal, min 3-szor kell egy nap, estére jobb lett, vagy inkább reggelre..remélem nem cink h viszem a boltba és majd kenegetem ha nagyon fáj:):S


már nem is azt a papucsot veszem fel mától, csak az a baj h nincs másik, így az itthoni szivacsosat, tudom nem től jó választás, de a másikba ha már belelépek fáj mindenhol

2012. jún. 20. 08:17
 18/19 anonim válasza:
ez érgyulladás is lehet, amiből csak nagyon nehezen lehet kigyógyulni, utána egész életen át tartó figyelmet igényel, ez nem játék úgyhogy szerintem menj el vele orvoshoz, a munkát pedig inkább hanyagold, többet ér az egészség mint egy gyakorlat!
2013. jan. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
azóta már nem fáj a lábam :) hozzászoktam 1-2 hét után mert ugye azelőtt nem álltam annyit meg ilyneek
2013. jan. 16. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!