Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állómunkától nagyon fáj a...

Állómunkától nagyon fáj a talpam, lábfejem, mi segíthet?

Figyelt kérdés

Napi 8 óra munka, eddig heti egyszer voltam, gyakorlaton, most van a nyári közel 2 hónap, tegnap kezdtem, akkor a szokásos fájdalom volt, de ma (2. nap) még jobban fájt, pedig azt hittem rosszabb már nem lehet...ha jártam vagy álltam majdnem sírtam már annyira fájt, égetett, szúrt, sőt néha viszketett is a lábam, pedig gyógypapucsot használok, de nem ér smemit akkor.


Lioton gél hasznos lehet?Nem a munkával van bajom, de ilyen fájdalmak mellett kínszenvedés minden napom:((



2012. jún. 19. 14:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Vegyél zselés talpbetétet, és azt rakd a cipődbe.
2012. jún. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne személyre szabott betétet csináltatnod.
2012. jún. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
A fájdalman meg lehet enyhíteni talpmasszázzsal nyomkodással izomlazítóval!Ha nagyon elviselhetetlen akkor vegyél be egy cataflam-t
2012. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De minden nap vegyek be akkor?:S :( izomlazító segíthet ha előtte kenem be vele?(munka előtt)
2012. jún. 19. 14:37
 5/19 A kérdező kommentje:
am itthon szoktam nyomkodni, testápolóval masszírozni, kicsit enyhíti de nem annyira
2012. jún. 19. 14:37
 6/19 anonim válasza:
nem szabad bevenni mindennap!!!dehogy is amugyis naponta csak 2-őt lehet olyan erőd!Hát igen izomlazító kellene az megoldaná!
2012. jún. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

am ilyen fájdalomcsillapítóra nem is gondoltam, nem szoktam szedni ilyeneket


Akkor munka előtt kenjen be vele? Gondolom elmulasztani nem fogja csak enyhíti

2012. jún. 19. 14:54
 8/19 anonim ***** válasza:
Simán csak egy jó papucs kéne neked, nem kenegetni, hosszú távon nem megoldás. Rossz a cipőd/papucsod.
2012. jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
már 3 papucsot és 2 cipőt is kipróbáltam, amit most használok pedig gyógypapucs lenne :/
2012. jún. 19. 14:59
 10/19 anonim ***** válasza:
Dr. Batz...olyan 10-15k között van, de nem hiába kerül annyiba, én 17 órát álltam benne és nem éreztem meg.
2012. jún. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!